100 metų senumo išsaugotame ir pritaikytame istoriniame ansamblyje įkurto „Macalister Mansion“ viešbučio (Penangas, Malaizija) dizainas buvo kuriamas sujungiant įvairius stilius: vietinio butiko tipą su intymia aura ir šiuolaikinį dizainą, dėmesį detalėms. dizainas varijuoja nuo meninių išraiškų iki uniformų, nuo prekių ženklo kūrimo ir interjero dizaino bei viso to, kas telpa tarp šių dalykų. Šio viešbučio paveldui priskiriamos erdvės buvo kruopščiai pritaikytos, o pagrindiniai elementai išlaikyti ir įpinti į šiuolaikinį dizainą, pabrėžiant tinkamą pusiausvyrą tarp praeities nostalgijos ir ateities aktualumo vizijos.

Skaityti...

Prabangaus nekilnojamojo turto agentūra „Baltic Sotheby’s International Realty“ džiaugiasi, kad pagaliau po krizės pirkėjams galima pasiūlyti prestižiniame Vilniaus rajone naujai PLĖTOJAMŲ aukščiausios  klasės apartamentų. Išskirtinė vieta, išskirtinė architektūra ir aukščiausios klasės medžiagos garantuos kokybę būsimiems gyventojams.

Skaityti...

Šalia Vilniaus Pilaitės mikrorajono pastatytas gyvenamasis namas su žaliu stogu – 
vila „Smėlio 69“. Pastatas išsiskiria veržlia architektūra ir netradiciniais sprendimais, nuo sklypo atsiveria puikus vaizdas į Vilniaus miestą ir televizijos bokštą. Namo projektas sukurtas optimaliai panaudojus pasaulio šalių orientaciją, saulės energiją, gražius panoraminius vaizdus ir pietinį kalvos šlaitą. 

Skaityti...

Aplinka namuose atspindi ten gyvenančio žmogaus asmenybę, gyvenimo filosofiją, tad vien pažvelgę į interjerą galime spręsti, kas ten gyvena, ką mėgsta, kuo užsiima ir pan. Duris į asmeninę erdvę praverkime kartu su interjero dizainerėmis Indre Sunklodiene ir Eliza Šubert.

Skaityti...

Šviesa lydi žmogų visą jo gyvenimą, o apšvietimo kokybė ne mažiau svarbi nei oro ar vandens. Dar senovės romėnai suvokė šviesos vertę ir savo būstus įrengdavo taip, kad išsaugotų ir panaudotų jos privalumus. Šiuolaikinės išmaniosios apšvietimą valdyti leidžiančios technologijos mūsų būstuose suteikia dar daugiau galimybių puoselėti sveikatą ir kurti nuotaiką. Apie jas pasakoja įmonės „Šviesos studija“ vadovas Andrius Kleiza. 

Skaityti...

Apsilankiusieji parodoje ISH, kuri vyko kovo 10–15 d. Frankfurte prie Maino (Vokietija), mintyse ir popieriaus lapuose, žinoma, šiais laikais dažniau kompiuterių ekranuose, dėlioja įspūdžius, kurių po šios parodos lankytojams tikrai netrūksta. Nemažai peno mintims pažėrė kompanija „Villeroy & Boch“, kurios stendas savo dydžiu tikrai stebina pirmąJĮ kartą apsilankius parodoje.

Skaityti...

Statydamas savo namus, fantazijos ir pinigų nestokojantis šeimininkas dažnai pageidauja jame įkurdinti odinius baldus, pakloti išskirtines grindis, įstatyti milžiniškus langus, sukurti jaukių nišų, laiptų, įrengti įmantrų apšvietimą. Projektuojantysis architektas, interjero dizaineris ir laimingas būsimas naujakurys galų gale suderina projektą ir prasideda darbai. Viskas vyksta pagal planą? Svajonių namuose gyventi bus gera, sveika ir lengva? Stop! Kai ką svarbaus pamiršome!

Skaityti...

Pagrindinėje Vilniaus arterijoje, Gedimino prospekte, balandžio 15 d. duris atvėrė įspūdingo interjero restoranas. Ilgą laiką nenaudojamose patalpose kažkada buvo vilniečių ir miesto svečių labai mėgta kavinė „Prie parlamento“. Dabar ši vieta vilioja arabiškais patiekalais, Rytų dvasia ir išskirtine aplinka. 

Skaityti...