Spartėjant gyvenimui ir praleisdami vis daugiau laiko ne namuose, vertiname funkcionalią, estetišką mus visą dieną supančią aplinką. „Interjero linija“ – viena iš lyderių, tiekianti vinilines grindų dangas, kilimines plyteles, skandinaviškus šviestuvus bei aukštos kokybės vinilines ir tekstilines sienų dangas, skirtas visuomeniniam sektoriui. Stilius, kokybė, patvarumas, vaizdas, gebėjimas išlaikyti aplinką nepasiduodančią laikui – priežastys, lemiančios šios įmonės kliento dėmesį.

Praktiškumas ir estetika

Interjero kūrėjams tenka taikytis ir įtikti labai skirtingiems užsakovams, pradedant jaukia SPA ar grožio salono erdvėmis, spalvinga reklamos agentūra ar nedideliu klasikiniu teisininkų biuru su griežta tvarka ir baigiant moderniu daugybės darbo vietų objektu ar restoranu, klubo interjeru. Bet daugumai prie širdies viskas, kas skoninga, tinkamai funkcionalu, kai jaučiamas inovatyvumas ir žvilgsnis į ateitį. Taip pat svarbus nematomas, bet rūpimas klausimas, kaip išlaikyti tą aplinką, kai objektas pradeda veikti, tokią pat funkcionalią, gražią, patvarią? „Interjero linijos“ vinilinės sienų dangos labiausiai ir mėgstamos dėl praktiškumo, puikių eksploatacinių savybių, estetikos, didelio paviršių dizaino ir spalvų pasirinkimo. Įmonė jau daugiau nei 16 metų atstovauja vienai garsiausių Europos bendrovių, gaminančių vinilines ir tekstilines sienų dangas, olandų bendrovei „Vescom B.V.“.

Vinilinės sienų dangos „Vescom“ yra ilgalaikės, neblunkančios, plaunamos, atsparios smūgiams, atitinka higienos reikalavimus, estetiškai atrodo, todėl ypač rekomenduojamos visuomeninių patalpų interjerams. Nepamainomos vietose, kur yra intensyvus judėjimas, bendro naudojimo patalpose: laiptinėse, laukiamuosiuose, darbo zonose, koridoriuose ir t. t. Taip pat šias dangas galima klijuoti vonios kambariuose, virtuvėse. Vinilinės sienų dangos sudėtis – aukščiausios kokybės viršutinis vinilo sluoksnio bei 100 % medvilnės pagrindas. Šios medžiagos yra sertifikuotos, tinkamos tvariems A+ klasės pastatams, atitinkančios Bfl-s1-d0, Bfl-s2-d0 nedegumo klases, puikiai tinka viešbučiams ir biurams, kuriems taikomi itin griežti priešgaisriniai reikalavimai.

Kolekcijos konferencijų salėms ir sveikatos sektoriui

Kokybiškos konferencijų, seminarų salės, posėdžių kabinetai turi būti meniškos ir funkcionalios vietos, kuriose galėtų dirbti skirtingos asmenybės. Taip pat čia svarbu rasti pagrindus ne tik harmoningam interjerui, bet ir funkciškai erdvėms dekoruoti, prieš tai išanalizavus poreikius: kokios technologijos bus naudojamos, kiek sėdimų vietų reikės, atkreipti dėmesį į apšvietimą, akustiką. Puikus sprendimas šioms erdvėms ir „Interjero linijos“ sienų danga „Vescom Walltalkers“, padedanti įgyti apsaugotą, tvirtą, daugiafunkcę sieną. O, svarbiausia, – taip taupoma vieta, nes nereikia pastatomų lentų. Tad ji itin mėgstamas pasirinkimas, esant mažoms patalpoms. Dangas „Vescom Walltalkers“ lengva klijuoti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai, galima net ir ant lenktų paviršių.

„Interjero linijoje“ rasite trijų tipų paviršių gaminių: „Mag-rite“ – magnetinis ir tinkamas rašyti žymekliu, „Matte-rite“ – skirtas ne tik rašyti, bet ir projektoriaus vaizdui, „Just-rite“ – skirtas rašyti žymekliu. Sienų danga „Vescom Walltalkers“ – lankstus interjero sprendimas, o gaminys užtikrins funkcionalesnę bei dekoratyvią aplinką. „Interjero linijos“ išskirtinė kolekcija „Vestom Protect“ skirta sveikatos priežiūros sektoriui. Chirurginėms patalpoms, palatoms, laboratorijoms tinkama sienų danga turi specialią apsauginę plėvelę, kuri užliejama ant vinilinių dangų gamybos metu. Dėl aukščiausios kokybės vinilo bei medvilnės pagrindo šias sienas galima dezinfekuoti jų nepažeidžiant.

Ieškantiesiems subtilios prabangos ir dekoratyvumo

Tekstilinės sienų dangos „Vestom“ puikai tinka tiek moderniems, tiek klasikiniams interjerams. Jos išsiskiria spalvine palete, raštų bei motyvų įvairove. Itin netradicinės, todėl mėgstamos interjero dizainerių, architektų. Jos būna neaustinės – viskozės su celiuliozės pagrindu – ir prabangios austinės – natūralaus šilko, lino, kombinuotų paviršių. Visų tekstilinių dangų „Vestom“ pranašumas – išskirtinis, prabangus vaizdas bei nesudėtinga priežiūra.

Nelieka be dėmesio ir „Interjero linijos“ siūlomi tokie „Vescom B.V.“ gaminiai, kaip akustinės dieninės užuolaidos, akustinės plokštės, baldiniai ir užuolaidiniai audiniai, neliks nepastebėta ir aukščiausios kokybės skaitmeninė spauda ant vinilinės sienų dangos, suteikianti galimybę turėti norimą dizainą ar vaizdą. 

UAB „Interjero linija“ I Jonavos g. 254, LT-44132 Kaunas I Tel. 8 678 22 393 I www.interjero-linija.lt

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.