Viena didžiausių šalies draudimo bendrovių ADB „Gjensidige“ 2017 m. vasarį įsikūrė AB „Haner“ verslo centre „City“ Vilniuje.

Bendrovė turėjo tikslą sukurti aukščiausios kokybės ir sveikatos standartus atitinkantį biurą, atkartodama grupės pagrindinio biuro Osle architektų koncepciją. Ergonomiškus biuro baldus pagal „Gjensidige“ projektą, laimėjusi konkursą, Lietuvoje pagamino bendrovė UAB „Vildika“.

Stilingi ir modernūs sprendimai

Į naująją „Gjensidige“ būstinę persikėlė 369 bendrovės darbuotojai, kurie seniau dirbo keturiuose skirtinguose biuruose Vilniuje. Įmonės vadovas Marius Jundulas sako, kad persikraustymas jiems yra tarsi naujo etapo pradžia, o naujas biuras padės efektyviau dirbti ir jaustis modernia bendrove.

Prie tikslo įgyvendinimo prisidėjo ir UAB „Vildika“ komanda, naujajame 4000 m² biure įrengusi 369 ergonomiškas darbo vietas, 31 tylos kambarį, 12 posėdžių ir 3 vaizdo konferencijų kambarius, 3 valgymo bei priėmimo ir poilsio zonas. Kaip teigia UAB „Vildika“ direktorius Tomas Marcijonas, tai vienas iš didesnės apimties objektų, kuriame buvo derinami naujausi šio laikotarpio ergonomikos ir technologijų biuro sprendimai: reguliuojamo aukščio (angl. sit-stand) stalai, laidų nuleidimo IT technologijoms sistemos, aukščiausios kokybės vokiškos kėdės, pagamintos vokiečių kompanijos „Topstar“, bei parinkti akustiniai sprendimai, suteikiantys privatumo bei jaukumo naujame biure.

Įmonė, gerai žinoma baldų gamintoja ir pardavėja, įrengusi daugybę bendrovių biurų ir visuomeninių patalpų, visuomet atsižvelgia į įvairių verslo ir visuomeninių organizacijų poreikius. „Vildika“ – tai stilingi ir modernūs kompleksiniai sprendimai biurui nuo baldų, kėdžių iki mobilių stelažų, virtuvėlių, plačiausio asortimento metalinių baldų (seifų, dokumentų ir kartotekų spintų, persirengimo spintelių). Jos credo – biuro interjeras ne tik turi stiprinti prekės, įmonės ženklą, bet taip pat jame darbuotojai ir klientai turi jaustis komfortiškai. „Kadangi skandinavų kapitalo įmonė „Gjensidige“ kreipia didelį dėmesį į ergonomiką, stalai buvo tiekiami su galimybe prie jų dirbti tiek sėdint, tiek stovint, – pasakojo pardavimų vadovas Dainius Beliukevičius. – Dėmesys – reguliuojamo, kintamo aukščio stalams. Darbuotojas gauna galimybę keisti darbo padėtį į pageidaujamą aukštį – sumažėja raumenų įtampa, ilgiau išlieka darbingumas. Pačios naujausios kartos biuro kėdės, akustika, apšvietimas, skandinaviškai jaukios poilsio erdvės – tai sprendimai, kurių darbe tarsi nepastebi, bet kurie sukuria neapsakomą komforto jausmą“, – kalbėjo „Vildikos“ atstovas.

Įvertinta vertybių ir kokybės sintezė

„Naujasis biuras Lietuvoje patogus ne tik dirbantiesiems, bet ir klientų aptarnavimo centro lankytojams, – teigė „Gjensidige“ grupės patalpų vystymo konsultantė Siw Brekken (Norvegija). – Tai tarsi kopija tos pačios filosofijos, sprendimų, standarto kaip ir biuras Osle.“ Pasak specialistės, UAB „Vildika“ jų buvo pasirinkta kaip įmonė, puoselėjanti vertybes, be to, gebėjo pajusti viso „Gjensidige“ projekto dvasią. „Man svarbu net tik produktų kokybės, kainos santykis, bet ir tai, kad turėjome tiekėją, su kuriuo, kaip su partneriu, galėjome pasikalbėti, diskutuoti, aptarti idėjas, vertinome juos, kaip kompanioną, kuris turi savo nuomonę, kaip atrodys biuras“, – sakė ji.

Ji minėjo, kad profesionalus bendradarbiavimas su projektų vykdymo komanda leido iš gausios tiekėjų siūlomos ekologiškų medžiagų ir produktų pasiūlos išsirinkti geriausius sprendimus, o tai prisidėjo prie modernaus A klasės biuro įrengimo. Anot „Gjensidige“ grupės patalpų vystymo konsultantės Siw Brekken, biuras yra jaukus, atitinka keltus užsakovo tikslus bei reikalavimus, buvo įrengtas laiku.

„Šis objektas yra puikus komandinio darbo pavyzdys, kai per trumpą laiką buvo įvykdytas didelės apimties ir sudėtingumo projektas“, – pasidžiaugė gautu rezultatu UAB „Vildika“ direktorius Tomas Marcijonas. 

UAB „Vildika“ Vilniaus salonas I P. Lukšio g. 18, LT-08222 Vilnius

tel. (8 5) 275 5680 I El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.