Konferencijų salėse ar viešbučiuose paprastai būna svarbus kiekvienas kvadratinis metras. Todėl architektai stengiasi visais įmanomais būdais erdvės neužgriozdinti įranga ar baldais, kurių gali prireikti ne visada, pavyzdžiui, baro stalu. Tačiau, ką daryti tada, kai baro prireikia?

Įmonė „Bar Advisor“ siūlo puikų sprendimą – tarptautinių kompanijų pripažintą ir kaip nepakeičiamą įvertintą mobilų sulankstomą barą „Smart Bar“, dažnai lenkiantį net stacionarius barus. Šis visiškai funkcionuojantis, profesionalų poreikius atitinkantis ir labai mažai vietos užimantis baras yra tiesiog nepamainomas patalpose, kurias tenka pritaikyti vis kitokiems renginiams ir klientų poreikiams.

Kone privalomas pirkinys

Kaip papasakojo „Smart Bar“ atstovas Vilius Šukys, šis gaminys daugiausiai yra skirtas renginiams, konferencijomis ir maitinimo įstaigoms, pavyzdžiui, restoranams su tik šiltuoju sezonu naudojamomis lauko terasomis. Kad ir kokiu tikslu mobilusis baras pasirenkamas, svarbiausia yra tai, kad visais atvejais jis išlieka visiškai funkcionalus, kas gali padidinti paslaugos tiekėjo įplaukas.

Baras „Smart bar“ buvo sukurtas ir pradėtas gaminti Norvegijoje, o jau šiemet gamybos linija startuos Lietuvoje. Norvegijoje jis tapo kone privalomu kiekvieno naujo viešbučio, konferencijų salės ar renginių arenos pirkiniu. Anot V. Šukio, Norvegijoje jau daugiau nei 200 patenkintų „Smart bar“ klientų. Tarp jų ir Nordic Choice, Scandic, Radisson Blue, Telenor Arena, Redbul ir kiti žinomi vardai.

Gali derėti prie renginio tematikos

Dar viena „Smart Bar“ baro ypatybė yra tai, kad galima lengvai pakeisti jo išvaizdą, pritaikant ją skirtingoms renginių temoms. Baras turi RGB-LED apšvietimą net su 24 skirtingais atspalviais. Visa tai reguliuojama nuotolinio valdymo pulteliu, tad baras per keletą sekundžių gali prisitaikyti prie renginio spalvos ar tematikos.

Daugiau informacijos apie produktą galite rasti tinklapyje

www.smartbarbaltic.com.