Šiemet viešbutis „Mar Adentro“ – rezidencijų kompleksas – iškilo įlankoje, skiriančioje Pietų Žemutinės Kalifornijos pusiasalį nuo žemyninės Meksikos dalies San Chose del Kabo. Šioje Kalifornijos įlankoje, dar vadinamoje Korteso jūra, yra daug vietų, saugomų UNESCO. Čia – ir turtingiausia pasaulyje jūrinė ekosistema. „Mar Adentro“ nuo miesto centro pasiekiamas vos per kelias minutes, bet pakankamai nutolęs, kad jo svečiai galėtų mėgautis tyla ir ramybe. Viešbučio archipelage telpa 205 svečių kambariai ir 39 vilos, SPA centras, restoranai, prabangus prekybos centras, meno galerija bei daug kitų įstaigų, užtikrinančių komfortiškas atostogas. Architektui Migueliui Angelui Aragonésui pavyko sukurti harmoningą architektūros ir gamtos dialogą. Viešbučio ansamblio formų paprastumas papildo minimalistinį peizažą. Čia atkeliaujantys poilsiautojai ieško prieglobsčio nuo perpildyto pasaulio skubos ir triukšmo.

Skaityti...

420 m2 namas, ežeras, nuostabi aplinka tiek išorėje, tiek viduje... Atrodo, svajonė? Taip ir yra. Tačiau kai kam tai namai, į kuriuos gera grįžti kasdien arba iš kurių nesinori išeiti. O mums – galimybė praverti duris ir pamatyti tobulam gyvenimui paruoštą būstą.

Skaityti...

Daug laiko praleidžiame patalpose. Neretai jos būna ne tokios erdvios, kaip norėtųsi. Patalpas vizualiai mažina daugelis dalykų – intensyvių spalvų interjero elementai, baldai, pertvarėlės, augalai, taip pat – durų staktos ir aklinos jų varčios, ypač – nudažytos tamsių atspalvių dažais. Žmogus tokioje aplinkoje gali jaustis nejaukiai, tarsi spaudžiamas tarp supančių tūrių ar plokštumų.

Skaityti...

Pradedant apdailos darbus, visada kyla specifinių klausimų apie darbų eilės tvarką, bendrąją tvarką, medžiagų suderinamumą ir naudojimą. Nes tik tinkamai juos sudėliojus, parinkus optimaliausius ir konstruktyviausius sprendinius, apdailos meistrai be prastovų, didelių kliūčių ir laiku galės pasiekti geidžiamų rezultatų ir sulauks palankių būsto savininkų įvertinimo. Nuo naudotų apdailos medžiagų priklauso žmogaus pirminis įspūdis, lemiantis vertinimą, nes akys visų pirma pamato išorinį aplinkos „drabužį“. Tokią nuostatą palaiko ir sostinėje AB „YIT Kausta“ baigiamo statyti daugiabučių namų kvartalo „Naujoji Rivjera“ trijų kambarių buto apdailą organizavęs darbų vadovas Marius Sinkevič ir UAB „Adelonas“ architektė Monika Audickaitė.

Skaityti...

Miško vaizdai, kerintys savo gyvumu pro vitrininius langus, padiktavo ne tik šio namo pavadinimą „Tarp pušų“. Konkuruoti su kintančiais gamtos paveikslais nesinorėjo, tad interjeras gimė tarsi veidrodinis jų atspindys: erdvus, ramus, pilnas natūralių medžiagų ir atspalvių, išlaisvintas nuo nereikalingų detalių, harmoningas...

Skaityti...