Dideli stiklai jau nėra išskirtinė sritis šiuolaikinėje statyboje, vis daugiau privačių namų projektų pasirodo terasos ir balkonai, kurie tampa natūraliu gyvenamojo ploto tęsiniu. Siekiant užtikrinti šiai erdvei tinkamą išvaizdą, verta pasirinkti aliuminio terasos duris „Yawal“.

 

Dėmesys techniniams parametrams

Stiklinės sienos suteikia interjerui modernią ir elegantišką išvaizdą, optiškai išplečia patalpų erdvę ir atveria namus išoriniam aplinkos grožiui. Tinkamai suprojektuotas ir orientuotas pagal pasaulio kryptis išėjimas į terasą padidins natūralios šviesos srautą ir užtikrins optimalią erdvės aranžuotę. Terasos durys neužims daug vietos, nes jų varčios atidarant stumdomos lygiagrečiai viena su kita.

Be estetinių priežasčių, labai svarbų vaidmenį atlieka siūlomų sprendimų techniniai parametrai, kuriems „Yawal“ skiria ypatingą dėmesį. Kad terasos durys vykdytų savo užduotį visus metus, nesukeldamos energijos nuostolių, būtina užtikrinti tinkamo lygio šilumos ir garso izoliaciją, atsparumą vėjui ir vandeniui. „Yawal“ siūlo pertvaras, atitinkančias reikalavimus, nustatytus pasyviesiems namams, ir užtikrina šilumos perdavimo koeficientą Uw, kurio dydis nuo 0,8 W/ m2K (DP180).

Kartais nutinka, kad asmenys, susidomėję tokiais sprendimais, suabejoja. Ar didelių matmenų stiklai nesumažins saugumo lygio? Be abejo, kad ne! Apsaugą nuo įsilaužimo padidina: aliuminio profilių medžiagos stabilumas, tvirtos apkaustų sistemos ir aukščiausių galimų apsaugos nuo įsilaužimo klasių stiklai.

Unikalūs sprendimai

Terasos durų sistemos „Yawal“ leidžia sukurti unikalias ir funkcionalias konstrukcijas, pritaikytas vartotojų poreikiams. Duris, atsižvelgiant į panaudotas sistemas ir apkaustų tipus, skirstome taip: pakeliamos ir nustumiamos; atverčiamos ir nustumiamos; atveriamos; atveriamos ir atverčiamos (yra sprendimas su žemu slenksčiu), sulankstomos.

Aukščiausios klasės apkaustai užtikrina lengvą ir praktiškai begarsį atidarymą – labai tinka žmonėms, kurie vertina komfortą. Užtenka vieno rankos judesio, kad išnyktų riba tarp pasaulio namo viduje ir jo aplinkos.

Paslėptas išorės slenkstis – įdomus sprendimas, žymiai palengvinantis durų eksploatavimą vyresnio amžiaus žmonėms, neįgaliesiems ir vaikams.

Individualų namų charakterį paryškins prie fasado ir interjero dizaino priderinta terasos durų spalva. Kaip ir iš kitų aliuminio gaminių, pasirinkimas yra praktiškai neribotas: nuo dažytų blizgia arba matine spalva, anoduotų ar metalinių paviršių iki struktūrinių atspalvių ar medžio imitacijos.

„Yawal“ – aukštos kokybės aliuminio profilio sistemos. Pagamintos vienos pagrindinių Lenkijoje architektūrinių sistemų iš aliuminio profilių tiekėjų AB „Yawal S.A.“, jos išsiskiria kokybe ir novatoriška technologija. 25 metus skaičiuojanti įmonė bendradarbiaudama su architektais ir rangovais, rado unikalius konstrukcinius sprendimus, suprojektavo sistemas, dėl kurių pastatai tampa tobulais.

Terasos durys (pakeliamos ir nustumiamos) – DP180

DP180 – sistema, naudojama pakeliamų ir nustumiamų langų bei durų, skirtų pastato išorei, gamybai. Tai modernus sprendimas, kurio pagrindas yra aliuminio profiliai su šilumos sandarikliais. DP180 sistemos konstrukcija veikia šilumos nuostolių sumažinimą, kas apsprendžia projektuojamų objektų eksploatavimo išlaidas. Produktas skirtas naudoti tiek visuomeniniuose, tiek gyvenamuosiuose objektuose.

Vadovas Baltijos šalims Aleksandras Šutovas I Tel. +370 610 14 478 I el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. I www.yawal.com/lt

Pagrindinė buveinė, Yawal Spółka Akcyjna I ul. Lubliniecka 36 I 42-284 Herby, Polska I EURO NIP: PL 573-010-60-96REGON 150260970

Nr KRS 0000049053 I Tel. +48 34 352 88 00 I Faks. +48 34 357 41 42 I El. p.  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. I www.yawal.com v