Didžiausias Čekijoje vonios įrangos gamintojas RAVAK 2013 m. išleido inovatyvią vonios kambario koncepciją Chrome. Stiliaus ir naudos sinergija, universalus dizainas, didelis gaminių pasirinkimas – sprendimas bet kokiam vonios kambariui. Dėl tobulo suderinamumo Chrome gaminiai puikiai tinka bet kokio dydžio vonios erdvėms ir tualeto kambariui įrengti.

 

Inovatyvioji koncepcija apima seriją gaminių

RAVAK Chrome vonios kambario koncepcija – tai visa gaminių serija, apimanti kone 50 produktų asortimentą. Visus koncepcijos produktus sieja bendras stilius. Chrome vonios kambario gaminiai harmoningai suderinti iki smulkiausių detalių. Bendras šios koncepcijos bruožas tas, kad viskam – vonioms, vonios sienelėms, įvairių variantų dušo kabinoms, dušo padėklams, nutekamiesiems latakams, praustuvams, baldams, WC, bidė, įvairių rūšių maišytuvams ir papildomiems aksesuarams – būdinga ovalo forma, siejanti juos į įvairiai naudojamą rinkinį – koncepciją.

Pirkėjas gali rinktis iš daugybės RAVAK Chrome dušo kabinų variantų: pusapvalės, kampinės, berėmės, išsiskiriančios plačiu įėjimu, kampinio įėjimo, dušo durys, integruotos į nišą ir daugybė kitų. RAVAK Chrome dušo kabinos, sukurtos čekų dizainerio Kryštofo Nosál (Design Nosal), išsiskiria ypatingu sandarumu, stabilumu, komfortu ir galimybių spektru. Harmoninga rankenėlių, laikiklių ir rotacinių stulpelių ovalo forma sujungia visus elementus į estetinę visumą.

RAVAK Chrome akrilinė stačiakampė vonia – tai ovalus pagrindas, įrėmintas klasikinio stačiakampio korpuso. Patogus vonios nugaros dalies pasvirimas ir tiesios sienelės leidžia komfortiškai maudytis tiek vonioje, tiek po dušu. Originalų autorinį dizainą voniai sukūrė studija Nosal Design, o trys galimi vonios dydžiai suteikia galimybę integruoti ją į klientui patogią vonios kambario vietą. Chrome koncepcija pirkėjui siūlo ir aukščiausius higienos reikalavimus atitinkančius unitazus su patikrinta ir unikalia vandens nuleidimo sistema. Pakabinamasis Chrome unitazas ir bidė palengvina vonios kambario priežiūrą, o potinkinis instaliacinis modulis neapkrauna vonios kambario ar tualeto patalpos dizaino.

Maišytuvai ir praustuvai – neatsiejamos vonios kambario dalys

Maišytuvai – neatsiejama RAVAK Chrome vonios kambario dalis. Didelis minimalistinių ovalo formos Chrome maišytuvų asortimentas atkartoja vonios kambario koncepcijos stilistiką ir puikiai tinka bet kokiam vonios kambariui. Galima rinktis iš maišytuvų praustuvams, bidė, dušui, vonioms, Chrome koncepcija taip pat siūlo ir paslėptojo montavimo maišytuvus. Visam maišytuvų asortimentui dizaineris K. Nosál pritaikė gausybę Chrome vonios kambario aksesuarų, pagamintų iš itin tvirtų medžiagų. Matinis stiklas ir blizgantis chromuotas vonios kambario RAVAK aksesuarų paviršius visada atrodo elegantiškai ir efektingai.

Chrome vonios kambario praustuvai universalūs ne tik nesenstančiu dizainu, bet ir pagaminimo variantais – galima rinktis iš keramikos arba lieto marmuro gaminių, klasikinių viengubų, dvigubų, ar elegantiškų mini praustuvų. Visi praustuvai yra suderinti su vonios kambario baldais, idealiai atitinkančiais bendrą RAVAK Chromeovalo formos stilių ir tuo pačiu atskleidžiančiais kiekvieno modelio išskirtinumą. Galimi įvairūs Chrome spintelių ir veidrodžių dydžiai, suderinti su praustuvų asortimentu. Visi Chrome baldai yra pagaminti iš itin kokybiškų medžiagų, skirtų naudoti didesnės drėgmės patalpose.

RAVAK siūlo nebesivarginti renkantis kiekvieną gaminį atskirai – vonios kambarį pirkėjas gali suformuoti kaip vieną visumą. Išlaikykite vientisą stilių ir sukurkite tobulą visumos dizainą! 

 

UAB „Ravak Baltic“ I Butrimonių g. 5-201, LT-50203 Kaunas

Tel. 8 800 21221, Mob. +370 37 328 013 I El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.