Kiliminės plytelės – estetiškas ir racionalus pasirinkimas. Bene didžiausias jų pranašumas – sunaudojimas beveik nepaliekant atliekų, patogesnis transportavimas, neribotos raštų komponavimo galimybės, paprasta priežiūra. UAB „Vaineta ir partneriai“ pristato pasaulinės kiliminių plytelių dangos ir dizaino lyderės „Interface“ (Olandija) gaminius, kurie visame pasaulyje pripažinti kaip itin kokybiški ir modernūs.

 

Ypatingam interjerui

UAB „Vaineta ir partneriai“ apdailos medžiagų salonuose – ne tik laiko patikrintos prekės: akmens masės ir keraminės plytelės, keraminės mozaikos, kiliminės ir PVC grindų dangos, parketas, stiklo blokeliai bei kitos apdailos medžiagos, bet ir modulinės kiliminės plytelės.

Įmonė, bendradarbiaudama su Italijos, Ispanijos, Vokietijos, Prancūzijos, Suomijos, Olandijos, Danijos, Belgijos gamintojais, nuolatos atnaujina apdailos medžiagų ekspoziciją, tad ši tenkina išskirtinį architektų ir kitų užsakovų skonį. Salonuose esantis asortimentas turtingas spalvų, atspalvių, įvairių dekoratyvinių elementų ir detalių komplektų, juose didelis faktūrų bei formatų pasirinkimas. Visa tai suteikia galimybę įgyvendinti net ir labiausiai neįtikėtinus sumanymus, išgauti bet kokį norimą piešinį, sukurti išbaigtą ir skoningą namų interjerą.

UAB „Vaineta ir partneriai“ Lietuvoje atstovauja pasaulyje didžiausiam komercinėms patalpoms skirtų kiliminių plytelių gamintojui „Interface“, kuris šiame sektoriuje yra dizaino, naujovių ir tvarumo sričių lyderis. Jums nebeteks susidurti su dilema, kam teikti prioritetą: funkcionalumui ar vaizdui.

Ryšio su gamta poveikiu pagrįstas dizainas

Grindys – vienas svarbiausių interjero elementų, kuriantis patalpose norimą efektą. Modulinės kiliminės plytelės gali suteikti erdvei drastiško modernumo, elegantiškos prabangos, intrigos ar subtilaus kasdieniškumo. Esame įpratę, kad, akcentuojant racionalumą ir funkcionalumą, estetika tarsi lieka antrame plane. Tačiau inovatyvūs ir technologiškai pažangūs gamintojo „Interface“ kiliminių dangų gaminiai šias savybes tarpusavyje puikiai suderina. Pasaulinės kiliminių plytelių gamybos ir dizaino lyderės gaminiai pripažinti ir itin mėgstami dėl išskirtinio dizaino, nepriekaištingos kokybės, pritaikymo galimybių, funkcionalumo.

„Interface“ kūrėjai įkvėpimo nuolat semiasi iš gamtos. Ryšio su gamta poveikiu pagrįstas dizainas atskleidė, kad darbo vietoje naudojant gamtos elementus padidėja produktyvumas, kūrybingumas ir gerovė. „Interface“ modulinės kiliminės plytelės sukurtos siekiant pakeisti darbo erdvę. Danga kuo puikiausiai absorbuoja garsus, sumažina skleidžiamą triukšmo poveikį, idealiai tinka atskirti darbo ir poilsio zonoms.

Svarbūs ir kiti modulinių kiliminių plytelių pranašumai: mažas kiekis atliekų klojimo metu, galimybė keisti atskiras plyteles, lengva priežiūra ir įvairūs jų formatai, raštai, tekstūros, suteikia naujų galimybių priimant dizaino sprendimus. Juos pasitelkus, išgaunami nepakartojami estetiniai efektai. Modulinių kiliminių plytelių gamintojo „Interface“ dizaino variantai pagrįsti mokslu, tendencijomis, o šios tampa realybe ir jaukiai įsikuria interjere. Produktai turi puikias eksploatacines savybes, inovatyvų dizainą.

Gamintojo dizainerių komanda gali pasiūlyti pagalbą ir sprendimus , kuriant aukščiausios klasės dizainus, kas sustiprina „Interface“ kaip dizaino lyderio poziciją kiliminių plytelių rinkoje. Tai užtikrina naujoviškus ir sėkmingus dizaino sprendimus, padeda architektams įgyvendinti jų vizijas, atskleisti naujas spalvas, formas, projektuoti nuostabius interjerus ir suteikti laisvę savo fantazijai. 

 

Kviečiame apsilankyti UAB „Vaineta ir partneriai“ prekybos salonuose:

Kaune: Savanorių pr. 176, tel. / faks. (8 37) 337 332, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ;

Vilniuje: J. Basanavičiaus g. 25A, tel. (8 5) 231 6528, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ;

Klaipėdoje: Liepų g. 20, tel. / faks. (8 46) 416 373, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .