Ilgus metus veikęs šviestuvų salonas „Kandelas“ atvėrė naujas patalpas miesto centre. Jaukiame senamiesčio salone originalūs šviestuvai supsis virš vienetinių Europos dizainerių kurtų baldų. Salono vadovas Eugenijus Vaičius priduria, kad čia darbuosis du profesionalūs interjero dizaineriai, tad norint atnaujinti namų šviestuvus ar išsirinkti savo namų interjero „uogą“ – nereikės ilgai sukti galvos.

„Atsivežame įdomių gaminių iš Ispanijos, Italijos, Olandijos, Didžiosios Britanijos, – sako E. Vaičius. – Mūsų atstovaujami gamintojai nesiūlo daugybės įvairiausių savo gaminio variantų – tai daugiau individualūs gaminiai. Neapsiribojame kokiu nors stiliumi: klasika, modernu ar kitokiu – tiesiog ieškome gražių daiktų.“

Salono „Kandelas“ savininkai kasmet aplanko tarptautines Italijos, Vokietijoje Švedijos baldų ir interjero dizaino parodas. „Tai nėra šviestuvai, skirti masėms, tačiau jie nebūtinai yra labai prabangūs, brangūs. Tiesiog jie įdomūs, kitokie“, – sako pašnekovas. Eugenijaus ir Monikos Vaičių atrastus šviestuvus įvertino ir garsių sostinės vietų savininkai: jie šviečia viešbučio „Amberton“ Vilniuje svečiams ir leidžia gerai įžiūrėti kortas ir žetonus „Nesė Casino“ lošėjams. Beje, naujoje šviestuvų salono svetainėje bus galima apžiūrėti erdvę, kurioje švies „Kandelas“ šviestuvai.

Salone dirbantys interjero dizaineriai turi daug patirties apšvietimo srityje. Jie su malonumu patars, kaip reikėtų išdėlioti šviestuvus gyvenamosiose patalpose, biure ir netgi gamybinėse patalpose. Dizaineriai, pasitelkę specialias kompiuterines programas, gali numatyti, kur trūks apšviestumo, o kur jo gali būti per daug.

„Yra tam tikri normatyvai – koks apšviestumas turėtų būti svetainėje, o koks – miegamajame. Programinė įranga leidžia vizualizuoti šviestuvą kliento patalpoje – jam tereikia turėti nuotrauką. Tuomet galime apskaičiuoti, ar pasirinkus norimą šviestuvą nepritrūks šviesos, ar reikia kokio nors papildomo apšvietimo“, – pasakoja salono „Kandelas“ vadovas. Beje, salone galima įsigyti ir lauko šviestuvų.

Klientui, neturinčiam savo interjero dizainerių, paslauga labai praverčia. Skaičiavimai, šviestuvų vizualizacijos klientams atliekami nemokamai.

„Naujajame salone turėsime ir smulkių interjero detalių: žvakidžių, indų, namų kvapų, baldų. Taip pat galėsime pasiūlyti tekstilės gaminių: pledų, vilnos lovatiesių“, – priduria salono bendrasavininkė Monika Vaičienė.

Naujasis „Kandelas“ salonas netrukus atvers duris. Kartu startuoja ir nauja internetinė svetainė www.kandelas.lt, kuri bus žymiai patogesnė lankytojams. 