Kiekvienas interjeras – individualus kūrinys, kurį įgyvendinti padeda aukščiausios klasės gamintojai, kuriantys kolekcijas pagal naujausias tendencijas. Smarkūs vėjai neša pasauliui žinutę iš kas dvejus metus vykstančios ISH parodos, kurioje pagrindiniai vonios kambario įrangos gamintojai atveria unikalias šio praustis ir atsipalaiduoti skirto kambario dizaino koncepcijas, ateinančius dvejus metus pasauliui diktuosiančias kryptį.

Kaip ir anksčiau, medžiagiškumas ir spalvos kuria pagrindinį toną vonios kambariui, kuriam, beje, vis daugiau dėmesio skirsime įsirengdami namus – juk tai atsipalaidavimo oazė, suteikianti jaukumo atmosferą po dienos darbų, erdvė, leidžianti panirti į ramybės būseną. Esmine tematika išlieka stilingas bei sumaniai apgalvotas dizainas, vartotojui leidžiantis vonios kambaryje atsipalaiduoti ir jaustis patogiai.

Smalsu sužinoti, į ką pataria atkreipti dėmesį Europoje puikiai žinomas prekių ženklas „Villeroy & Boch“? Išlaisvinkite smalsumą ir pasinerkite į svajones, susidomėjusiomis akimis nužvelgdami ryškiausias kompanijos diktuojamas tendencijas.

Miestietiškas minimalizmas

Juodos spalvos, metalo ir betono sintezė randa savo vietą ne tik architektūriniame pasaulyje, bet ir gyvenamojoje aplinkoje. Objektai, išsiskiriantys aiškiomis formomis, tiesiomis linijomis, natūralumu bei minimaliu puošybos elementų naudojimu, atsispindi naujausiose „Villeroy & Boch“ kolekcijose. Vienspalviai keičia turinčius raštą, nerūdijantįjį plieną – žalvaris, apdirbtas faktūras – natūralus betonas.

Šiuolaikiškas retro

Šiais laikas kurdamas objektų dizainą niekas nenori aukoti technologinių laimėjimų ir šiuolaikinių patogumų. Tačiau nemarus Art Deco stilius su įspūdingais Bauhaus dizaino prieskoniais, pasitelkdamas ilgalaikes medžiagas ir technologinius laimėjimus, vėl atgimsta kiek modernesniu ir šiuolaikiškesniu formatu. Vonios kambaryje naudojamas marmuras, juo dekoruojamos sienos, baldai. Nors anksčiau marmuras laikytas tinkamesniu klasikiniam interjerui, jis puikiai dera ir šiuolaikiško retro stiliaus kambariuose.

Skandinaviškas patogumas

Skandinaviškumas interjere pastaraisiais metais ir nebuvo atsitraukęs, tačiau šiuo metu jis aktualus kaip niekad. Visame pasaulyje šiaurietiška gyvensena siejama su patogumu, funkcionalumu ir giminyste gamtai. Tai – draugiškų aplinkai produktų naudojimas ir atsispindintys interjere gamtos motyvai: natūralus medis, aptakios formos, pasteliniai atspalviai.

Žaluma

„Villeroy & Boch“ nepamiršta agentūros „Pantone“ paskelbtos šių metų spalvos, kurios atsiradimą sužadino žaluma, iš miego pabudusių naujų ūglių stebuklas, smaragdinė lapija. Žaluma, taip pat reiškianti gyvybingumą, įvairovę, įsismelkusi į mados, architektūros, dizaino sritis, lengvai rado kelią ir į vonios kambario interjerą. 