Marmuras, travertinas, kalkakmenis, skalūnas, granitas ne vienam asocijuojasi su kokybe bei prabanga. Iš šių bei kitų rūšių akmens pagamintos plytelės daugumai atrodo vis dar nepasiekiama namų interjero bei eksterjero tobulybė. Tačiau natūralaus akmens plytelių teikiamus privalumus atsirado galimybė įvertinti visiems.

Kiekvienas interjeras yra individualus kūrinys, kurį įgyvendinti padeda išskirtinės medžiagos, o vertinantiems natūralumą, originalumą ir ilgaamžiškumą tikrai turi ką pasiūlyti natūralaus akmens gaminių prekybos salonas „Akmens klasika“.

Aukšti natūralaus akmens gaminių standartai, originalūs sprendimai, pritaikant juos interjere, jų priežiūros priemonės – visa tai rasite salone. „Tikiu, kad įtiksime bet kokiam standartui, stiliui, skoniui ir biudžetui, – sako vadovas Valentinas Ruzgys. – Gamintojus renkamės pagal kokybę, kurią jie įsipareigoja pateikti mūsų rinkai, bet mums taip pat svarbus jos ir kainos santykis. Nes Lietuvoje klientai ypač išrankūs. Sekame dizaino ir architektūros rinkos tendencijas, todėl naujausią informaciją parsivežame iš tarptautinių parodų.“

Kaip pasakoja „www.akmensklasika.lt“ vadovas V. Ruzgys, savo klientams jie siūlo itin didelį natūralaus akmens plytelių, mozaikų, apvadų asortimentą. Užsakovams jie gali pateikti daugiau nei 300 pavyzdžių iš travertino, kalkakmenio, skalūno, marmuro ir kitų rūšių akmens. Siūlo ne tik plyteles, bet ir mozaiką, apvadus, skirtus tiek vidaus, tiek lauko darbams, laiptus, įvairią vidaus bei lauko sienų apdailą bei dėkojo elementus. Visa akmens produkcija gali būti apdirbima net keletu skirtingų būdų, taip išgaunant nuo įprasto poliruoto, matinio, iki „šukuoto“, taip pat nepakartojamos sendinto, „odos vaizdo“ efekto, skaldyto ir kitokio paviršiaus.

„Pasirinkimo variantus ar pritaikymą gali riboti tik kliento fantazija. Taip pat, kas turėtų būti ypač aktualu klientui, visa tai – už vidutinės akmens masės plytelių kainą“, – pabrėžia V. Ruzgys. Specialistas sako, kad akmens masės plytelės nėra tas pat, kas natūralaus akmens plytelės, nes šios gaminamos iš natūraliai susidariusių uolienų, o akmens masės plytelės tėra akmens imitacija iš akmens dulkių, dažų bei rišamųjų cheminių medžiagų. Kaip kaip nebūtų paradoksalu - dažnai net brangesnė už originalą.

„Akmens klasika“ plyteles veža tiesiogiai be tarpininkų iš tokių šalių gamintojų kaip Italija, Turkija, Ispanija, Portugalija, todėl klientams sudaromos sąlygos įsigyti jas už palankesnę kainą. Klientų patogumui įmonė plyteles pristato per itin trumpą laiką – vos 2–3 savaites nuo užsakymo pateikimo, jei gaminių matmenys standartiniai (šiek tiek ilgiau užtrunka, jei pageidaujama nestandartinių matmenų ). Laukti keletą mėnesių tikrai neteks. Tuo pasirūpinti pažada „akmensklasika.lt“ kolektyvas – natūralaus akmens produkcijos tiekimo specialistai.

 

Daugiau informacijos: WWW.AKMENSKLASIKA.LT I Namų idėjų centras NIC, II aukštas,

Pramonės pr. 8E, LT-51223 I Tel. +370 656 28 288, +370 610 10 134 I El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

SKALŪNAS STOGAMS IR FASADAMS - PATIKIMAS IR IŠSKIRTINIS SPRENDIMAS

Skalūnas - viena iš seniausių pasaulyje plonais sluoksneliais (plokštelėmis) skylanti natūrali uoliena. Jo gaminius charakterizuoja netolygi, sluoksniuota faktūra bei žemės spalvos: juoda, pilka, žalsva bei rausva.

Tai palyginus lengva, atspari drėgmei bei atšiauriam klimatui uoliena, kuri ypač tinkama stogų bei įvairios paskirties pastatų fasadų dangai. Skalūno plytelės vertinamos kaip vienos iš tvirčiausių bei ilgaamžiškiausių natūralaus akmens gaminių.

Daugiausia pasaulyje skalūno išgauna Ispanija, turinti daugiau kaip 100 įvairaus dydžio kasyklų. Kiekvienos kasyklos produkcija šiek tiek skiriasi viena nuo kitos dėl tai vietai būdingos uolienos cheminės sudėties, amžiaus, jos išgavimo gylio. Tai įtakoja skalūno čerpelės spalvą, faktūrą, svorį bei kitas savybes, žinoma, ir kainą. Skalūnas stogams ir fasadams - tik iš patikimų rankų!

Mes, UAB „Viva trading“, didžiuojamės, galėdami Jums pasiūlyti ispaniško skalūno prekybos kompanijos SSQ GROUP UK skalūno čerpes stogui bei fasadui.

Patikrinta laiko, todėl patikima - SSQ GROUP jau daugiau, kaip 30 metų (nuo 1983 metų) yra viena iš skalūno čerpių stogams bei fasadams prekybos rinkos lyderių Europoje. Būtent ši kompanija pirma sertifikavo ir įvežė ispanišką skalūną į Jungtinę Karalystę, kuri išsiskiria ypač griežtais reikalavimais kokybei.

Šiuo metu SSQ group siūloma skalūno produkcija yra aukštai vertinama, prekiaujama ir naudojama nuo Japonijos, USA, Australijos iki Skandinavijos šalių, Vokietijos, Prancūzijos, net Naujosios Zelandijos ar Rusijos, Ukrainos. Taip pat jau treti metai sėkmingai randa vietą ir ant išskirtinių stogų bei fasadų Lietuvoje.

Visos mūsų siūlomos skalūno čerpės turi tarptautinius atitikties bei kitus sertifikatus (A1-T1-S1, NF, CE.), kurie įrodo jų aukštą kokybę bei tinkamumą Lietuvos klimatinės sąlygoms. Nesertifikuotos, neaiškios kilmės skalūno produkcijos – venkite.

Rinkoje atsirado nemažai „žaidėjų“, kurie parduoda skalūną iš trečių šalių ar nesertifikuotų karjerų šiek tiek pigiau, tačiau simbolinė suma jį įsigyjant ateityje atneš nepalyginti didesnes išlaidas keičiant nekokybišką dangą.

SSQ GROUP skalūno produkcijai suteikiama garantija nuo 30 net iki 100 metų, priklausomai nuo čerpės rūšies.

Esame sertifikuoti SSQ GOUP UK kompanijos atstovai Lietuvai, todėl galime Jums pasiūlyti pačias palankiausias sąlygas įsigyjant net 8 skirtingų kasyklų skalūno čerpes, kurios išsiskiria savo spalvos sodrumu, paviršiaus struktūra bei aukšta kokybe.

Suteiksime Jums visą reikalingą informaciją - nuo skalūno specifikacijų iki konkrečiai jūsų projektui reikalingų techninių sprendimų ar rekomenduosime patyrusius meistrus, kad Jūsų skalūno stogas, fasadas atrodytų nepriekaištingai, tarnautų be rūpesčių mažiausiai 30 metų!

Mūsų atstovaujamos skalūno rūsys Lietuvoje: DOMIZ, DEL CARMEN, MATACOUTA, RIVERSTONE, DEL PRADO, MONTEGRIS, SILVERSTONE, SARRIA.

 

Daugiau informacijos:

WWW.SKALUNOFASADAI.LT I WWW.SKALUNOSTOGAI.LT I WWW.AKMENSKLASIKA.LT

Namų idėjų centras NIC, II aukštas, Pramonės pr. 8E, LT-51223

Tel. +370 656 28 288, +370 610 10 134 I El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.