„TAO Downtown“ – tai didžiulis, beveik dviejų tūkstančių kvadratinių metrų, dviejų aukštų restoranas, baras ir poilsio baras prabangiame Niujorko Čelsio rajone. Įsikūręs viešbutyje „Maritime Hotel“, buvusiose restorano ir šokių salės patalpose.

Restorano baras ir poilsio baras yra pastato mezonine, penkių šimtų sėdimų vietų restoranas įrengtas rūsyje, o atskira poilsio zona driekiasi per mezoniną ir rūsį.

Skaityti...

Kaip pasikeis Europos teritorijos po keliasdešimties metų? Kaip jas paveiks didėjanti gyventojų migracija ir kintanti demografinė padėtis – mažėjantis gimstamumas, ekonominė, socialinė gerovė? Juk jau dabar vienos šalys ir atskiri miestai plečiasi, o kitose žmonių skaičius drastiškai mažėja.

Didėja diferenciacija ir ryškėja netolygumai tarp pasiekiamų ir nutolusių bei retai apgyvendintų regionų. Keičiasi teritorinis miesto ir kaimo vietovių santykis – didmiesčiai dar labiau auga, o kaimai nyksta. Tai atsispindi tolesniuose miestų bei regionų teritorijų vystymosi procesuose.

Skaityti...

„Nuo šiol pastatų automatikos teikiamas gyvenimo komfortas bei galimybė sutaupyti prieinami ne tik namų ir naujai statomų butų savininkams. Lietuvoje jau diegiamos modernios radijo bangomis veikiančios sistemos „eNet“, padedančios modernizuoti ir anksčiau pastatytus butus. Milžiniškas sistemos „eNet“ pranašumas – tai belaidė pastatų automatika, todėl jai įrengti neprireiks išlaidas išpučiančio remonto, susijusio su naujų laidų išvedžiojimu“, – sakė automatizuotų namų valdymo sistemų mokymo bei techninės priežiūros centro „Jung Vilnius“ direktorius Raimundas Skurdenis.

 

Skaityti...