Didžioji šeicho Zaido mečetė, kaip jos įkūrėjo svajonės testamentas, didingai stūkso Abu Dabio miesto salos prieigose. Ji aiškiai matoma nuo trijų pagrindinių tiltų (Al Maqta, Mussafah ir Šeicho Zaido), jungiančių salą su žemynine dalimi. Strateginė geografinė mečetės padėtis yra simbolinė visų Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) piliečių širdyse glūdinčio emocinio ryšio išraiška, nes netoli mečetės palaidotas pirmasis JAE prezidentas šeichas Zaidas bin Sultanas Al Nahajanas.

Skaityti...

Lietuvoje dar naujovė, bet pasaulyje jau gana gerai žinomi stiklo pluoštu armuoto betono elementai – tai autentiškos išvaizdos gaminiai, naudojami ir pastatų išorės apdailai, ir interjero sprendimams.

Skaityti...

Tarptautinę patirtį turintys sertifikuoti įmonės „Archteksa“ statybos profesionalai, atstovaujantys rinkoje pirmaujančiai Vokietijos bendrovei „EPS Profiles Solutions GmbH“ ir jos prekių ženklui „Facid“ Baltijos šalyse, pristato fasadams skirtą naujovę, leidžiančią atsiskleisti nežabotam architektų kūrybingumui. Tai fasadui skirta polimerais dengta PVC tekstilė. Ši medžiaga gali būti naudojama individualiems, komercinės paskirties naujos statybos pastatams, taip pat renovuojant senus. Tai labai plačiai naudojamas metodas, jau daug metų gerai žinomas ir Europoje, ir pasaulyje.

Skaityti...

Unikalus projektas. Pasitelkę į pagalbą būrį specialistų, kartu su jauna vilniečių šeima einame koja kojon aprašydami jų išsirinkto 3 kambarių buto pirkimą dar nuo „popieriaus“, namo statybą ir būsto įsirengimą. Jūsų laukia daug vertingų patarimų ir praktiškų idėjų, kurias galėsite panaudoti savo namams.

Skaityti...

Pastaruoju metu pastebimas akivaizdus dekoro elementų rinkos Lietuvoje augimas. norint Suteikti būstui išraiškingumo, jaukumo, sukurti harmoningas erdves, kartais užtenka vos kelių išmoningai parinktų dekoro elementų.

Skaityti...