Šių metų rugsėjo 9 d. viename gyvybingiausių Kinijos didmiesčių Daliane duris atidarė įspūdingo dydžio – 221 900 m2 ploto – prekybai ir poilsiui skirtas centras „Olympia 66“. Grandiozinio objekto projektą sukūrė viena didžiausių tarptautinių architektūros ir dizaino kompanijų „Aedas“, kurios projektavimo biurai veikia visame pasaulyje. Šios įmonės kūrėjai yra suprojektavę tokius architektūros perlus kaip Dubajaus metro ir dangoraižius „U-Bora Towers“.

Skaityti...

Bendrovė FAKRO, galinti pasigirti 25 metų sėkme ir tradicijomis, yra viena stoglangių gamybos lyderių, nuolat papildanti savo gaminių asortimentą. Vienas reikšmingiausių žingsnių šioje srityje – sudedamieji palėpės laiptai. Kadangi šis gaminys nuolat tobulinamas, jo populiarumas nepaliaujamai auga.

Skaityti...

Keliaudami ir apsistodami viešbučiuose pastebime, kad dažno jų interjeras yra gausiau ar saikingiau dekoruotas lipdiniais.

Skaityti...

Šiuolaikiniam klientui nebeužtenka vien produkto – kartu su juo reikia siūlyti kažkądaugiau, kitaip, nestandartiškai. Šią mintį stipriai palaiko viešbučio „ibis Styles Vilnius“ generalinė direktorė Simona Arštikienė. Nors pačiam pastatui beveik treji metai, iki praėjusios liepos čia spėjo pasikeisti keletas koncepcijų. Vilniuje įsikūrusio viešbučio likimą visiškai pakeitė franšizės sutartis su tarptautiniu „AccorHotels“ tinklu, įnešdama į jo veiklą spalvingo prancūziško šarmo. Šis sprendimas leido pereiti į naują aptarnavimo lygį – siūlo išskirtinės koncepcijos, stilingą viešbutį už patrauklią kainą.

Skaityti...

Šiuolaikinių interjerų, kuriuose madingai paliekamas apdorotas atviras betonas, kai yra daug akmens ir jį imituojančių detalių arba kai kiek per steriliai atrodo futuristinio stiliaus aplinka, situaciją labai pagerina augalai. Be to, urbanistiniuose miestuose vis labiau stengiamasi atsigręžti į gamtą, o tai taip pat provokuoja moderniuose interjeruose įkomponuoti augalus. Tai paskatino kurti „gyvus“ paveikslus iš augalų. Lietuvoje šią naujieną pristato gėlių salonų tinklas „Florisima“.

Skaityti...

Pastato energinis efektyvumas – nuostabu, išmanumas –

būtinas, o ar darbo vietos komfortui ir kokybei skiriamas tinkamas dėmesys? Specialistai vienbalsiai tvirtina, kad būtent jis gerina darbuotojo savijautą, nuo kurios tiesiogiai priklauso produktyvumas.

Skaityti...

Aktyvus sėdėjimas – tai konceptualus požiūris į sėdimą darbą. Pagal jį darbe sėdintis žmogus turi laisvai ir intuityviai keisti padėtis, kuo daugiau judėti darbo vietoje, kad jo savijauta nenukentėtų dėlsėdėjimo. Šiam požiūriui jau keturi dešimtmečiai. „Žmogus sukurtas judėti – kol judėsime, tol būsime sveiki. Tad kodėl darbo vietoje turėtume tapti statiški ilgoms darbo valandoms? Judėkime!“, – kviečia
MB „Aktyvus sėdėjimas“ vadovas Vaidas Bernotas.

Skaityti...

Gyvenantiesiems šiandiena ir rytdiena patiks vilnietiško prekybos salono SKYTECH.LT aplinka. Jo novatoriškas interjeras toliau tęsia pradėtą įmonės biuro idėją, atspindinčią požiūrį į verslą, – norą visada būti žingsneliu rytdienoje. „Interjero idėjos atspirties tašku tapo užsakovo išreikštas stilistikos pageidavimas, kad interjeras primintų kosminį laivą. Taip gimė futuristinis, lekalinių formų interjeras“, – pasakoja interjero architektės Vaida Atkočaitytė ir Akvilė Myško-Žvinienė.

Skaityti...

Vadinamosios nematomos durys naudojamos ne tik futuristiniuose ar moderniuose interjeruose, bet ir klasikiniuose.Tąpatvirtina ne vienųmetųpatirtįturinčios elektroninės parduotuvėsE-durys“vadovas Virmantas Baronaitis. Todėl futuristinio stiliaus salono SKYTECH.LT projekto idėja, kad durys jo interjere būtų akiai nepastebimos, visiškai atitiko įmonės veiklos koncepciją.

Skaityti...

Jau kuris laikas kaip viena šiuolaikinių programinės įrangos tendencijų girdima realiojo laiko (angl. real-time) vizualizavimo technologija. 3D vizualizavimo programinės įrangos plėtotojas „Abvent“šiais metais pristatė naują realiojo laikovaizdo vizualizavimo programinės įrangos versiją „Twinmotion 2016“.

Skaityti...

Lapkričio viduryje Lietuvos Architektų rūmuose įvyko viešas žurnalo „Structum“ projekto – konkurso „Išmanusis miestas III“ pristatymas. Prieš dvejus metus pradėtas tęstinis projektas yra unikalus, nes sujungia į vieną galingą bendradarbiavimo jėgą du – viešąjį ir privatų – sektorius, siekiant įgyvendinti Lietuvos savivaldybių planus estetizuoti šalies visuomeninę ar gyvenamąją miestų aplinką, atgaivinti, sukurti ir pritaikyti konkrečias teritorijas aktyviai gyventojų veiklai.

Skaityti...