Birštono miesto savivaldybė turi aiškią viziją – pasiekti, kad 2030 m. Birštonas būtų tarptautinis turizmo ir unikalių sveikatos paslaugų karališkasis kurortas. Kažkada šiame mieste mėgo ilsėtis Lietuvos ir Lenkijos karaliai, o dabar miestas sulaukia karališkų investicijų, kurios leis miesto vadovams greitai realizuoti savo viziją.

Skaityti...

Šiandien jau nereikia įrodinėti, kad miestai yra regionų socialinės ir ekonominės plėtros varikliai, vietos savitumo ir visuomenės pasididžiavimo objektai (architektūra, estetiška aplinka, istorija, kultūra). Didelę miesto konkurencingumo šalyje dalį lemia ne tik infrastruktūra, bet ir verslo, visuomenės bei valdžios partnerystė. Žvelgiant į platesnį Europos kontekstą, galima būtų teigti, kad Lietuvos miestai yra pasmerkti būti darnūs ir gyvybingi dėl žmogiškojo mastelio, klimato, kultūros ir gamtos vertybių, geografinės padėties, susisiekimo galimybių. Nes paveldėjo kompaktiškas miestų ir gyvenviečių struktūras, išplėtotą infrastruktūrą.

Skaityti...

Išmaniojo būsto valdikliai ir jungikliai gali būti ne tik funkcionalūs, bet ir estetiški, negadinantys interjero dizainerių triūso. žinoma, pagaminti valdiklius, kurie ne tik atitiktų šiuos kriterijus, bet ir būtų gana lengvai suprantami visiems vartotojams – tikras menas. vokiečių įmonė „jung“ jau nebe pirmus metus stengiasi išmaniojo būsto valdymo sistemas kurti taip, kad jos atrodytų gražiai, o kiekvienas vartotojas intuityviai suprastų, kaip jas naudoti. Apie tokių jungiklių pranašumus kalbėjomės su uAb „jung vilnius“ direktoriumi raimundu skurdeniu.

Skaityti...

Maitinimo industrija pastaruosius 40 metų užtikrintai auga. Pasaulyje nuolat didėja valgytojų ne namuose skaičius, todėl visuomeninio maitinimo įmonių savininkai bei vadovai plečia ir rekonstruoja maisto paslaugų teikimo patalpas.

Skaityti...

Įrengiant viešojo maitinimo įstaigą – kavinę, restoraną ar valgyklą – tenka ypatingą dėmesį skirti aukštiems kokybės reikalavimams. Pastatai turi būti pritaikyti tinkamai atlikti visus technologijos procesus ir atitikti higienos reikalavimus, o maisto įmonių darbo vietos turi atitikti Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytus reikalavimus.

Skaityti...

„Aviatoriaus vila“ – į pensiją išėjusio piloto būstas – tarsi atkartoja skrydžio sudedamąsias dalis. Panašiai kaip pneumatinis sluoksnis iš visų pusių visiškai apgaubia lėktuvą, taip ir namą iš visų pusių supa tyras oras ir natūrali gamta.

Skaityti...