Jei vieną dieną prabiltų, Šaltinių gatvės namas Nr. 12 Vilniaus Naujamiestyje turėtų ką papasakoti. Kadaise buvusi žydų rabino pastogė šiandien tapo vieta, kurioje verda maždaug pusšimčio žmonių smegenys, kuriančios ir strateguojančios novatoriškus rinkos komunikacijos sprendimus. Tokioje erdvėje dėstant naujojo biuro koncepciją jo šeimininkai ir interjero autoriai sutelkė pajėgas, kad sukurtų erdvę, kurioje viskas, pradedant darbo principais ir baigiant paveikslų ant sienų autorių asmenybėmis, inspiruoja kurti, stebinti, generuoti idėjas ir netgi ilsėtis.

Skaityti...

Neįvertinti sostinės naujojo gyvenamojo kvartalo „Naujoji Rivjera“ vietos neįmanoma, kaip ir čia išdygusių namų. Šiuo jau įgyvendintu projektu AB „YIT Kausta“ – viena didžiausių įmonių statybų srityje Lietuvoje – vėl įrodė gebanti kurti patrauklią ir darnią miesto aplinką, statydama gyvenamuosius namus, ir teikti efektyviai veikiančią garantinę tarnybą. Viename iš šio kvartalo namų, trijų kambarių bute, jauna šeima pagaliau atšventė įkurtuves.

Skaityti...

Sostinės naujo gyvenamojo kvartalo „Naujosios Rivjeros“ bute didelis dėmesys skirtas apšvietimui. Įspūdingais metaliniais ir balto stiklo, taip pat integruotais LED šviestuvais įvairiose erdvėse pasirūpino UAB „Kandelas“ – šeštus metus produktyviai besidarbuojanti apšvietimo projektavimo, prekybos šviestuvais, baldais, interjero aksesuarais srityse.

Skaityti...

Nors tikro medžio baldai brangesni, nei pagaminti iš laminuotos plokštės, juos mielai renkasi mąstantys apie ilgalaikę perspektyvą žmonės – šie didelę išliekamąją vertę turintys baldai tarnauja daug metų, keliauja iš kartos į kartą. Kodėl jie tokie vertingi ir kokius rinktis?

Skaityti...

Įgyvendinti netikėčiausias idėjas, siekiant patogumo, aukštos kokybės bei išlaikant modernų dizainą – nemažas iššūkis baldų gamintojui.

Skaityti...

Rekuperatoriai „Vallox“ yra patikimi ir efektyviai naudojantys energiją. Jie gaminami Suomijoje, o jų metinis šilumos atgavimo efektyvumas yra aukščiausios klasės.

Skaityti...

Kino filme tinkamai parinkta muzika gali tą pačią sceną paversti tiek romantiška, tiek dramatiška ar net išspausti ašarą. Tikriausiai niekada neatkreipėte dėmesio, kad panašiai jūsų emocijas sužadina ir keičia aplinkoje sklindantys kvapai.

Skaityti...

Sausį paskelbtas architektūros idėjų konkursas „Inovatyvus viešbučio kambarys 2017“ prasidėjo energingu startu. Siūlome susipažinti su vertinimo ekspertais. O kad finišo liniją būtų lengviau pasiekti, būsimų dalyvių ir jūsų dėmesiui – komisijos narių patarimai, į kokias aktualijas labiausiai reikėtų atsižvelgti. Dėkojame ekspertams, atsakiusiems į mūsų klausimus.

Skaityti...

Kurti įkvepia žmonės, santykiai su jais, poezija, vienatvė, ilgi vakarai, lietingos dienos, kelionės, net rankos prisilietimas prie kokybiško audinio, odos kvapas. Tad būtinai svajokite ir kurkite, būkite išskirtiniai, originalūs. Svajones, kūrybines mintis jums padės įgyvendinti „Nevotex“ – viena seniausių, patikimiausių dizaino ir prekybos įmonių Skandinavijoje. Didmeninė ir mažmeninė prekyba audiniais, oda bei kitomis medžiagomis, skirtomis baldų gamybos pramonei, interjero ir eksterjero dizainui, – tai veikla, kurią mes geriausiai išmanome. Pažadame – net ir išrankiausieji liks maloniai nustebinti. Įsitikinsite, kad tai, ką senovėje galėjo leisti sau tik karaliai, – kokybę, dabar gali būti pasiekiama kiekvieno žmogaus prigimčiai.

Skaityti...

Vilniaus dailės akademijos Architektūros katedroje ir Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros fakultete įvyko pirmosios projekto „Išmanusis miestas III“ kūrybinės dirbtuvės. Kūrybinių dirbtuvių metu gabiausi Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai ir verslo atstovai pateikė idėjas, kaip sukurti modernią Lietuvą ir naujam gyvenimui prikelti apleistas rajonų teritorijas.

Skaityti...