Sostinės naujo gyvenamojo kvartalo „Naujosios Rivjeros“ bute didelis dėmesys skirtas apšvietimui. Įspūdingais metaliniais ir balto stiklo, taip pat integruotais LED šviestuvais įvairiose erdvėse pasirūpino UAB „Kandelas“ – šeštus metus produktyviai besidarbuojanti apšvietimo projektavimo, prekybos šviestuvais, baldais, interjero aksesuarais srityse.

„Kadangi buto šeimininkai yra jauni ir mes jauni – labai aktyvūs, darbštūs, kūrybingi, nuolat tobulėjantys – noriai ėmėmės buto interjerą papildyti moderniu apšvietimu, juolab kad turime patikrintų verslo partnerių visoje Europos rinkoje“, – pasakoja direktorius Eugenijus Vaičius, kurio įmonės vienas iš darbų, vertų pasididžiavimo, yra Klaipėdos laivo restorano Meridiano eksterjero apšvietimas.

Įmonė šame bute suprojektavo, parinko, tiekė ir įrengė apšvietimą. Specialistai vadovavosi labai tiksliomis užduotimis, kurias išsakė buto šeimininkai ir architektė. Butas buvo kuriamas pagal modernaus interjero stiliaus kanonus, tad jame turėjo atsirasti daug šviesos. „Pagrindinė užduotis buvo parinkti tokius šviestuvus, kurie skleistų tiek šviesos, kiek reikia tik konkrečiai buto zonai“, – pasakoja bendrovės vadovas. Kadangi kiekviena gyvenamoji zona turi savo apšvietimo reikalavimus, pirmiausia visas apšvietimo išdėstymas buvo suplanuotas projekte. Bute sukomplektuoti šviestuvai: pakabinamieji (4 vnt.), stalinis (1 vnt.), lubiniai (1 vnt.), sieniniai (4 vnt.), toršeras (1 vnt.), likę – įleidžiami šviesos diodų profiliai.

Daugiausia šviesos prireikė virtuvės zonoje, vonioje, spintoms apšviesti ir darbo kambaryje. Buto svetainės ir miegamojo zonose buvo suderinta ryški šviesa su blankesniu ir jaukesniu apšvietimu – tam buvo įdiegti papildomi sieniniai šviestuvai ir toršeras. Taip šeimininkai galės apšvietimu naudotis pagal poreikį.

Bute panaudota daug LED apšvietimo: užglaistomi LED profiliai, LED šviestuvai. „Šiuo metu tai inovatyviausia ir madingiausia apšvietimo technologija. Naudojant ją išgaunama daugiau ir tolygesnės šviesos, mažiau sunaudojama elektros energijos, o paslėptas apšvietimas (įglaistomas į lubas ir sienas, kai matomas tik šviesos šaltinis) papildo ir atskleidžia dar daugiau interjero pranašumų“, – aiškina E. Vaičius. Jo vadovaujama komanda nuolat dalyvauja tarptautinėse interjero, apšvietimo parodose, seka interjero dizaino tendencijas ir tai leidžia jiems pasiūlyti naujausius apšvietimo sprendimus, baldus ir interjero detales. Ne veltui bendrovė „Kandelas“ bendradarbiauja su daugeliu Italijos, Ispanijos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Nyderlandų ir Lenkijos šviestuvų gamintojų. Jų dėka į Lietuvą atkeliauja tokie modernaus, klasikinio, skandinaviško dizaino prekių ženklai kaip: „Lucienne Monique“, „Kundalini“, „Slamp“, „Kutek“, „Lucifero’s“, „Nordlux“, „Morosini“, „Light4“ ir daug kitų.

„Šiais metais startuos mūsų nauja internetinė parduotuvė, kurioje siūlysime dar įvairesnį šviestuvų, baldų, interjero aksesuarų asortimentą. Garantuojame profesionalų ir greitą aptarnavimą, todėl drąsiai mumis pasitikėkite, kaip tai padarė „Naujosios Rivjeros“ šeimininkai, siekdami susikurti šviesius, stilingus ir jaukius namus“, – sako įmonės vadovas, kurio įmonė jau yra įvykdžiusi daug individualių ir visuomeninių apšvietimo projektų kirpyklose, viešbučiuose, restoranuose, individualiuose namuose. Šviestuvų, baldų, interjero aksesuarų ekspozicijas galima pamatyti Klaipėdoje įsikūrusioje parduotuvėje KANDELAS LIGHT BOUTIQUE ir prekybos centre „Berry baldai“ (Baltijos pr. 6A).