Nors tikro medžio baldai brangesni, nei pagaminti iš laminuotos plokštės, juos mielai renkasi mąstantys apie ilgalaikę perspektyvą žmonės – šie didelę išliekamąją vertę turintys baldai tarnauja daug metų, keliauja iš kartos į kartą. Kodėl jie tokie vertingi ir kokius rinktis?

Atsakymą lengva rasti vien pažvelgus į NATURBALDAI pagamintus iš natūralios medienos baldus, skirtus miegamajam, svetainei ar vaikų kambariui – jie intriguoja ekologišku praktiškumu ir ilgalaikiškumu.

„Natūrali mediena neturi sintetinių dervų, o klijuotas medis gali turėti sveikatai kenksmingų toksinių medžiagų, pavyzdžiui, formaldehido. Nepamirškime ir tokios medinių baldų savybės – kokybiškai pagaminti, dailaus dizaino jie gali skleisti prabangos aurą“, – pasakoja įmonės atstovė Daiva Vaškevičienė, pabrėždama, kad šiais laikais natūralaus medžio baldus lengva prižiūrėti ir restauruoti, jie yra atsparūs temperatūrų pokyčiams ir drėgmei.

Tvirti, sveikatai palankūs miegamojo baldai iš natūralaus medžio masyvo

Vienas svarbiausių miegamojo akcentų – kokybiška lova. Natūralaus medžio lovos puikiai įsikomponuoja į skirtingus interjerus. Prie šio svarbiausio miegamojo akcento derinamos spintelės, konsolė, komoda, spinta, ištraukiami iš lovos šono ar „išvažiuojantys“ iš galo patalynės stalčiai. Natūralaus medžio masyvo lovos karkasas itin tinka ieškantiesiems sveikatai nežalingų ir tvirtų baldų, nes jis skleidžia šilumą ir energiją, pavyzdžiui, balduose iš eglės ar pušies medienos yra gausu eterinių aliejų, teigiamai veikiančių sveikatą, o NATURBALDAI pirkėjai dažnai pasirenka lovas iš spygliuočio ar beržo masyvo. Lovos gali būti gaminamos pagal specialius užsakymus, siūloma įvairi spalvinė gama. „Iš natūralaus medžio masyvo galima išgauti įvairias lovų formas ir užsisakyti nestandartinio dydžio lovas“, – pasakoja D. Vaškevičienė.

Svetainės medinės variacijos

Svetainėje NATURBALDAI atstovė pataria susikomplektuoti medinius korpusinius baldus: indaują ar vitriną, komodą, spintelę, lentyną, kavos staliuką ir pan. „Pavyzdžiui, mūsų kolekcija „Domino“, susidedanti iš septynių atskirų „kubų“, yra labai funkcionali – po kurio laiko juos perstumdžius, sukeitus ar pastačius naujoje erdvėje, sukuriamas visiškai naujas kambario vaizdas, – sako D. Vaškevičienė. – Kai pasitelkiamas kūrybingumas, viskas tampa paprasta, tereikia suprasti, kad baldai perkami ne vienai dienai. Taupyti neverta: dažnai baldus keisti yra nepraktiška.“

Natūralus medis dovanoja sveiką erdvę Jūsų vaikui

Vaikų kambariui NATURBALDAI specialistai pataria rinktis funkcionalius, lengvai perstatomus baldus, kurie turi būti tvirti, laisvai varstomi, kad nekiltų pavojaus susižaloti, užsakant individualiai galima koreguoti jų matmenis. Jie tikina, kad mediniai vaikiški baldai iš eglės medžio masyvo turi savyje gydomųjų eterinių aliejų, o baldai iš beržo masyvo yra tvirti, ilgalaikiai, atsparūs pelėsiui ir bakterijoms.

„Užsakant individualius vaikų kambario medžio baldus atsiranda galimybė įrengti saugią zoną vaikų žaidimams ir miegui, sukurti idealią erdvę vaiko saviraiškai“, – vardija D. Vaškevičienė.

NATURBALDAI vaikiškus baldus gamina be aštrių kampų, su glotniomis, tvirtomis ir saugiomis lovos atramomis, baldai padengiami vaiko sveikatos nežalojančiomis medžiagomis. Klientams siūloma rinktis iš plačios spalvų paletės, tad baldai įtiks net išrankiausio skonio pirkėjui.