Įgyvendinti netikėčiausias idėjas, siekiant patogumo, aukštos kokybės bei išlaikant modernų dizainą – nemažas iššūkis baldų gamintojui.

Didžiulė konstruktorių patirtis, technologų kompetencija, gamybos gebėjimai greitai ir kokybiškai atlikti užduotis – pagrindas gimti individualiam baldui. LAUKSVA šiame iššūkių lauke jaučiasi tvirtai. ,,Kiekvienas etapas gimstant gaminiui turi savo žavesio“- tvirtina verslo plėtros vadybininkas Simonas Valaitis, šeimos verslo atstovas. ,,Kad ir pirkėjo lūkesčių derinimas, jų suguldymas į projektą, siekiant ne supaprastinti, bet išgryninti ir pasiūlyti pirkėjui pačius geriausius sprendimus. Gimsta tikras gaminys – jame išgyventos idėjos, geriausios technologijos, nagingų meistrų rankų, širdies šiluma. Su kiekvienu LAUKSVOS gaminiu į namus turi įžengti šiluma, kūrybinė aura, nes tokioje aplinkoje jis gimė ir pasiekė pirkėją“.

LAUKSVA šiandien pasirengusi pildyti visus klientų lūkesčius – profesionali darbuotojų komanda gali įgyvendinti pačias netikėčiausias idėjas, įvilkdami jas į originalius, kokybiškus audinius, kurie į įmonę atkeliauja iš viso pasaulio. Mes pasirengę jums padėti sukurti savo svajonių namus.

Baldų salonai veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kt. didžiuosiuose Lietuvos miestuose.