Rekuperatoriai „Vallox“ yra patikimi ir efektyviai naudojantys energiją. Jie gaminami Suomijoje, o jų metinis šilumos atgavimo efektyvumas yra aukščiausios klasės.

 

Nesvarbu, ar statote naują namą ar renovuojate seną, protinga ir energiją taupanti „Vallox“ vėdinimo sistema užtikrins švarų ir gaivų oras jūsų patalpose.

„Vallox“ projektuoja ir gamina vėdinimo sistemas Suomijoje daugiau nei 40 metų. Suomija yra šalto klimato šiaurinė šalis, todėl „Vallox“ neatsitiktinai fokusuojasi į efektyvių šilumos panaudojimo sistemų vystymą. Bendrovės gaminama aukštos kokybės vėdinimo technologija puikiai dera su paprastu ir elegantišku dizainu ir lengvu bei tiksliu valdymu.

„Vallox“ rekuperatoriai rūpinasi gyventojais

„Vallox“ rekuperatorių funkcijos buvo kruopščiai suprojektuotos, išbandytos ir įgyvendintos. Įrenginys daro daugiau nei tiesiog pakeičia orą: jis rūpinasi ir gyventojais. Plokštelinis šilumokaitis niekada neleidžia ištraukiamo oro kvapams prasiskverbti atgal į namus. Vėdinimo įrenginys veikiai tyliai.

Aukštos kokybės filtravimas yra saugus ir ypatingai svarbus žmonėms su kvėpavimo problemomis. „Vallox“ rekuperatoriai filtruoja žiedadulkes ir kitų nešvarumus iš lauko oro.

Tiekiamas oras pašildomas, todėl nėra skersvėjų ir namuose būti - malonu, net ir ant grindų.

Paprastas ir išmanus „MyVallox“ valdiklis

Visi „Vallox“ įrenginiai valdomi internetu, tai yra standartinė „Vallox“ rekuperatorių funkcija.

„MyVallox Control“ turi grafinį valdymo skydelį. „MyVallox“ vėdinimo įrenginys gali būti reguliuojamas ne tik su standartiniu valdikliu, bet ir per „MyVallox Cloud“ paslaugą. Ši paslauga suteikia galimybę kontroliuoti savo namų vėdinimą nuotoliniu būdu per internetą ar išmaniuoju telefonu. Modernų „MyVallox“ rekuperatorių galima prijungti prie pastato automatikos sistemos ir interneto.

Įrenginiai su puikiais metiniais energijos sąnaudų sertifikatais

Sertifikatai, kuriuos teikia nešališka, nepriklausoma organizacija, pvz., VTT Suomijoje, yra energetiškai efektyvaus rekuperatoriaus patvirtinimas, remiantis metiniu šilumos atgavimo efektyvumu ir savitaja ventiliatoriaus galia (SFP). Sertifikatas taip pat užtikrina, kad įrenginio atitirpinimo funkcija veikia patikimai ir kad šilumos, srauto, sandarumo, filtravimo ir garso izoliacijos charakteristikos atitinka nustatytus sertifikavimo proceso reikalavimus.

UAB NIT – vienintelis įgaliotasis VALLOX OY atstovas Lietuvoje
Savanorių pr. 151, Vilnius
Tel. 8-5-27 28 552
E.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.nit.lt