Kurti įkvepia žmonės, santykiai su jais, poezija, vienatvė, ilgi vakarai, lietingos dienos, kelionės, net rankos prisilietimas prie kokybiško audinio, odos kvapas. Tad būtinai svajokite ir kurkite, būkite išskirtiniai, originalūs. Svajones, kūrybines mintis jums padės įgyvendinti „Nevotex“ – viena seniausių, patikimiausių dizaino ir prekybos įmonių Skandinavijoje. Didmeninė ir mažmeninė prekyba audiniais, oda bei kitomis medžiagomis, skirtomis baldų gamybos pramonei, interjero ir eksterjero dizainui, – tai veikla, kurią mes geriausiai išmanome. Pažadame – net ir išrankiausieji liks maloniai nustebinti. Įsitikinsite, kad tai, ką senovėje galėjo leisti sau tik karaliai, – kokybę, dabar gali būti pasiekiama kiekvieno žmogaus prigimčiai.

Ištakos Skandinavijoje

Viskas prasidėjo dar 1886 m., kai anglas Henry’is IC Lovegrove’as įkūrė vatos produktų, skirtų ligoninėms bei baldų pramonei, gamyklą Švedijos Nesšė mieste. Miestelis buvo pasirinktas neatsitiktinai. Šalia jo jau buvo viena didžiausių geležinkelio sankryžų Švedijoje, o tai suteikė galimybę greitai pristatyti įmonės produkciją klientams – būtent baldų gamintojams. Netgi tuomet dauguma baldų gamybos įmonių įvertino įmonės „Nevotex“ produkciją ir pristatė savo klientams kaip kokybišką ir patikimą. Po 12 metų, 1898-aisiais, gamyklą į savo rankas perėmė Albertas Fritzas. Jis 1904 m. įmonę reorganizavo į akcinę bendrovę, o 1968 m. kompanijai buvo suteiktas pavadinimas „Nevotex“. Baldų gamintojų dėmesys, baldinių medžiagų poreikis ir paklausa pakeitė įmonės požiūrį. Pradėta plėtoti naujas verslo kryptis – prekyba medžiagomis, skirtomis baldų gamybos pramonei. Metams bėgant originali vatos produktų gamyba mažėjo, kol galiausiai 1970 m. buvo visai sustabdyta ir „Nevotex“ startavo kaip didmeninės prekybos baldinėmis medžiagomis interjerui ir eksterjerui įmonė.

Laikui bėgant įmonės veikla plėtėsi, kol transformavosi į kūrybinį ir prekybos verslą.

Dabar kartu su sudėtingų gaminių konstravimo padaliniu Švedijoje, siuvykla Estijoje bei antrinėmis prekybos įmonėmis Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Estijoje bei Lietuvoje kompanijoje dirba beveik 100 kvalifikuotų žmonių komanda, deganti aistra dizainui, spalvoms bei tekstūroms. Greitas aptarnavimas, didžiulis asortimentas, naujausios tendencijos, o, svarbiausia, atsidavimas klientui – tai tik keli pranašumai, kuriais ypač didžiuojamės.

Viskas, kas įkvepia kurti

Metai iš metų „Nevotex“ pristato naujus įkvepiančius bei aplinkai palankius produktus: audinius minkštų baldų gamybai, interjerui, eksterjerui, natūralią ir dirbtinę odą, kailius, medžiagas jachtoms, kateriams, laivams. Konstravimo padalinys padeda optimizuoti klientų išlaidas, kuriant ir gaminant sudėtingus gaminius, tobulinant meistriškumą bei palengvinant pramoninę baldų gamybą.

„Mes niekada nesėdime ant laurų, – sako įmonės vadovas Darijus Zakarauskas. – Nuolat ieškome naujų asortimento produktų, koja kojon žengiame kartu su naujausiomis dizaino, spalvų, faktūrų mados tendencijomis. Pas mus rasite viską, kas įkvėps jus kurti. Esame tikri šių sričių ekspertai – profesionalūs, inovatyvūs, klausantys kliento pageidavimų ir motyvuoti. Mūsų populiariausi prekių ženklai skirti baldams ir interjerui, tai lyg mūsų vizitinė kortelė: „United Fabrics“ ir „United Leather“.

Mūsų ekspozicijas galite pamatyti visose Skandinavijos šalyse: Švedijoje (ekspozicija užima 500 m2 plotą), Suomijoje, Danijoje, Norvegijoje, taip pat Lietuvoje ir Estijoje. Tai ypač svarbu plėtojant bendradarbiavimą šių šalių rinkose, pristatant naujienas, renkantis ir apžiūrint klientus dominančias medžiagas, kuriant dialogą tarp skirtingų šalių architektų, dizainerių, gamintojų ir galutinių pirkėjų.“

Pasak įmonės vadovo D. Zakarausko, Lietuvoje asortimento ekspoziciją galite apžiūrėti biure Kaune, Veiverių g. 150, darbo dienomis įmonės darbo laiku. Prieš tai informavusiesiems bus skirtas personalas, galintis klientą priimti ir konsultuoti jį dominančiais klausimais. Čia pat galėsite įsigyti jus sudominusį audinį, odą ar kitą produktą. Vartotojų nuomonė įmonei yra labai svarbi, o norai – prioritetas stengtis.

„Pasidalinkite savo aistra su mumis!“ – teigia įmonės vadovas D. Zakarauskas.