Amžinos vasaros įspūdį teikiantys žiemos sodai žinomi nuo Romos imperijos laikų. Jau keletą šimtmečių savo populiarumo neprarandančios kiaurus metus žaliuojančios oazės leidžia mėgautis augalų įvairove, be to, jos gali tapti ne tik puikia poilsio zona, bet ir nuostabia interjero puošmena bei įtraukiančiu laisvalaikio užsiėmimu.

Skaityti...

Tiltas – svarbi infrastruktūros dalis, kuriai keliami itin griežti reikalavimai. Dėl šios priežasties reikalingi gerai apgalvoti ir ekonomiški ne tik pačios konstrukcijos, bet ir tilto vandens surinkimo sistemos sprendimai. Kad tiltas būtų ilgai eksploatuojamas ir užtikrintų saugias eismo sąlygas, labai svarbu efektyviai nuo jo paviršiaus surinkti lietaus vandenį.

Skaityti...

Tiltai yra neatsiejama susisiekimo komunikacijų infrastruktūros dalis, pratęsianti kelią ar kitą specifinį inžinerinį tiesinį (pavyzdžiui, šiluminę trasą) per natūralias ar dirbtines kliūtis – vandens telkinį, kitą kelią, įlanką, tarpeklį ir pan. Daugelyje pasaulio šalių pastatyti įspūdingų architektūrinių ir konstrukcinių formų tiltai reprezentuoja šalį ir dažnai tampa traukos objektu.

Skaityti...