Kasmet korozija sunaikina šimtus tonų metalo, todėl apsauga nuo jos yra ypač svarbi. Viena populiariausių ir pigiausių apsaugos priemonių yra metalo padengimas cinko sluoksniu. Tai pailgina metalo konstrukcijų eksploatavimo laiką iki 20 metų.

Skaityti...

Norint užtikrinti miestiečių gyvenimo kokybę, reikia daugiau dėmesio skirti ne tik pastatams, bet ir plotams šalia jų. Viešųjų erdvių formavimas ir mus supanti aplinka yra itin svarbi miesto įvaizdžio kūrimui. Mūsų miestams ir miesteliams gamta nepašykštėjo gražių kalvelių, upių slėnių, šlaitų, žalumos. Ar šios dovanos pagyvino mūsų urbanistinę aplinką ir tapo mūsų poilsio zonomis?

Skaityti...

Žaidimų aikštelėse vaikams turėtų būti ne tik smagu, bet ir saugu. Deja, kartais jose įvyksta nelaimės. Kai kurie nelaimingi atsitikimai išsamiai nušviečiami žiniasklaidoje, kiti taip ir lieka nutylėti. Juk ne visi tėvai kreipiasi į atsakingas už aikšteles institucijas ar žaidimų aikštelių savininkus, nes, tiesą sakant, neretai ir nežino, kur kreiptis. Tad, kas atsakingas už vaikų žaidimų aikšteles ir jų priežiūrą? Apie tai pasakoja VšĮ Technikos priežiūros tarnybos direktoriaus pavaduotojas Nerijus Mikalauskas.

Skaityti...

UAB „Plungės lagūna“ savo, kaip statybinės įmonės, patirtį skaičiuoja nuo 1956 metų. Privatizavus buvusią valstybinę įmonę 1993 m., ji tapo UAB „Plungės lagūna“, ir jau ne pirmus metus vertinama kaip sėkmingai dirbanti įmonė – tai įrodo jos stabilumą, gebėjimą išsilaikyti versle esant bet kokiai rizikai.

Skaityti...