Augantis energetinis, ekonominis ir aplinkosauginis susirūpinimas bei supratimas sutelkia dėmesį į pastatų sektorių, kuriame sunaudojama apie 40 proc. visos energijos, 25 proc. vandens, 30 proc. žaliavų, susidaro 25 proc. kietųjų atliekų ir 33 proc. šiltnamio dujų emisijų. 

Skaityti...

Dar nedaug kas žino ir įsivaizduoja, kaip įsirengtą saulės elektrinę prijungti prie savo namo ar pastato vidinio tinklo taip, kad būtų galima išvengti maitinimo šaltinių dvejinimo. Dvigubi kištukiniai lizdai, kurių viename – elektra iš tinklų operatoriaus tinklo, o kitame – iš saulės elektrinės, ne tik nepatogu, bet ir nepraktiška, nes maksimaliai išnaudoti pasigaminamą elektrą tokiu atveju iš esmės yra „misija neįmanoma“. 

Skaityti...

Kiekvienas modernus pastatas turi turėti tinkamą vėdinimo sistemą. 

Tinkamo oro stygius turi didelę įtaką žmogaus savijautai, darbingumui ir bendrai gyvenimo kokybei. Įkvepiamas oras turi būti švarus, be dulkių ir alergenų, prisotintas deguonies ir tinkamos drėgmės. Visus šiuos aspektus reikia turėti omenyje renkantis vėdinimo sistemą.

Skaityti...

„SANISTAL“ yra Danijos kapitalo prekybos kompanija, kurios istorija prasideda nuo 1882 metų. Ji turi biurų ir sandėlių Vakarų bei Rytų Europoje. Lietuvoje UAB „Sanistal“ veikla vystoma keturiomis pagrindinėmis kryptimis: namų ir lauko inžinerinės sistemos, pramonės aprūpinimas ir vonios kambario dizaino salonai. 

Skaityti...

PEL-TEC

Aukštos kokybės granulinis katilas PEL-TEC IŠSKIRTINIS, NES:

•degina granules, kurios neatitinka „DIN Plus“ ir EN 14961-2 standartų, agrogranules, alyvuogių, trešnių ir vyšnių kauliukus, medžio drožles pagal standartą BG EN G5/G10;

•integruotas liambda zondas, skirtas ekologiškam deginimui;

•yra automatinio šilumokaičio, katilo angų valymo funkcija, nuolat palaiko aukštą naudingumo koeficientą;

•integruota dūmsiurbė su apsukų reguliavimo funkcija;

•degiklis su automatinio prasivalymo funkcija;

Skaityti...

UAB „Traidenis“ – tai talpyklų, nuotekų valymo įrenginių projektavimo, gamybos, montavimo ir techninės priežiūros pradininkai Lietuvoje (nuo 1996 m.).  Gamybinė ir technologinė įmonė „Traidenis“ rinkoje išsiskiria iš stiklaplasčio pagamintais talpyklų tūriais. Pastaraisiais metais įmonėje dirbantys projektuotojai ir inžinieriai bene kasdien susiduria su nestandartinių gaminių užsakymais, kuriuos projektuojant tenka kaip reikiant pasukti galvą. Vieni tokių gaminių – skruberiai (biodujų valymo talpyklos), surenkamosios talpyklos, stogai ir kt. talpyklos, gaminamos pagal Danijos, Vokietijos įmonių užsakymus kruopščiai derinant brėžinius ir kitas gaminio detales.

Skaityti...

Beveik dvejus metus UAB „Liregus“ buvo galvojama, kaip patobulinti savo gaminius ar sukurti naujų. Bendrovės komercijos vadovas Andrius Zabalevičius sako, kad patogus ir elektrikui palankus kištukinis lizdas su spyruokliniais kontaktais jau išvydo dienos šviesą ir pradeda užkariauti Lietuvos bei užsienio šalių rinkas. 

Skaityti...

Tauragės rajone pastatyti dumblo apdorojimo įrenginiai, kuriuose bus kompleksiškai tvarkomos nuotekos ir utilizuojamas visas Tauragės regiono dumblas. Visus šio objekto projektavimo darbus atliko projektavimo biuras „PST projektai“.Išdaugelio konkurse dalyvavusiųįmoniųABPanevėžio statybos trestas“buvo pasirinkta kaip patyrusi didelių ir sudėtingų objektų statytoja. 

Skaityti...

Šiemet Lietuva, o kartu ir šalies kelių tinklas, atšventė 25-uosius nepriklausomybės metus. Asociacijos „Lietuvos keliai“ vykdomasis direktorius Rimvydas Gradauskas sako, kad daugelyje sričių pastaraisiais metais Lietuvoje pastebima pokyčių į gera, tačiau šalies kelių tinklas taip ir liko podukros vietoje: svarbiausi kelių šakos projektai – pamiršti ir apleisti.

Skaityti...

TEIKIAMOS PASLAUGOS

-eismo reguliavimo sistemų įrengimas ir priežiūra; 

-eismo stebėjimo sistemų diegimas ir priežiūra; 

-horizontalusis ir vertikalusis ženklinimas; 

-saugaus eismo užtikrinimo sistemos; 

-apšvietimo sistemos; 

-miesto infrastruktūros sistemos 

(transporto statymo sistemos); 

-projektavimas; 

-projektų valdymo paslaugos.

 

Skaityti...