Lietuvoje šildymo sezonas trunka daugiau kaip pusmetį, o išlaidos jam sudaro didelę gyventojų išlaidų krepšelio dalį, todėl pasirinkti tinkamą šildymo būdą itin svarbu. Lietuvos didžiųjų miestų gyventojų apklausa parodė, kad namų šildymo būdą jie renkasi atsižvelgdami į du veiksnius: kainą ir patogumą. Vis dėlto, renkantis šildymo būdą, vertėtų įvertinti visas investicijas ir sąnaudas per ilgesnį laikotarpį – tai atskleidė Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) ir Energetikų mokymo centro atlikta šildymo būdų lyginamoji analizė.

Skaityti...

Ekologiška, ekonomiška, lengvai montuojama, nematoma interjere, naudinga sveikatai. Tai – vos keletas naujos kartos interjere nematomos infraraudonųjų spindulių šildymo sistemos „Carbontec®“ pranašumų. Tad kodėl šią sistemą verta rinktis ir kuo ji yra pranašesnė už įprastą konvekcinį šildymą?

Skaityti...

SMART BEAM

Sukurta Hadi Teherani

Šiuolaikinės modernios oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemos

-Atviras montavimas

-Estetiškas dizainas

-Linijiniai apšvietimo sprendimai

-Galimas garso ir kitų inžinerinių sistemų integravimas

Skaityti...

Pasaulinė santechnikos, pastatų, energetikos, oro kondicionavimo įrangos, atsinaujinančios energijos paroda „ISH 2017“ Vokietijoje, Frankfurte prie Maino, žiūrovams ir lankytojams padovanojo pliūpsnį įspūdingų akimirkų, dalyvavimas joje leido pažinti savo vartotoją.Įsibėgėjus renginiui, dar kartą buvo galima įsitikinti, koks jis svarbus gausiai susirinkusiesiems.

Skaityti...