Pastaraisiais metais matome gerokai atnaujintus miestus ir miestelius, sutvarkytas viešąsias erdves, nutiestus naujus dviračių ir pėsčiųjų takus, tačiau ne visada pasirūpinama žmonių, besinaudojančių šia infrastruktūra, poreikiais. Projektuojant viešąsias erdves, retai kur numatoma paprasčiausia galimybė atsigerti vandens. UAB „INDUSTEK“ siūlo sprendimą ir pristato ELKAY vandens gėrimo fontanėlius. Šie ELKAY vandens gėrimo fontanėliai turi aukščiausios kokybės apsaugą nuo korozijos, juos reikia tik minimaliai prižiūrėti, yra tvirtos, antivandalinės konstrukcijos, gražaus dizaino ir dar, kas labai svarbu, pritaikyti neįgaliesiems.

Skaityti...

Tinkama biuro lokalizacija, mėgstamas darbo tipas, geras atlyginimas, puiki kolektyvinė atmosfera – lyg ir būtų viskas, kad darbuotojas jaustųsi laimingas. Tačiau jis vis tiek ašaroja?

Nustatyta, kad lygiai toks pat svarbus veiksnys, užtikrinantis darbo efektyvumą, – tinkamas patalpų oras. „Visuomenės susirūpinimas vidaus patalpų oro tarša yra nepakankamas, palyginti su išorės aplinkos oro tarša, bet dėmesys nagrinėti jos priežastis didėja“, – sako Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Cheminių tyrimų skyriaus vedėjas Virginijus Keturka.

Skaityti...

Filmai, vos prieš dešimtmetį vieniems kėlę susižavėjimą, o kitiems – baimę, tampa realybe. Vis dažniau robotų technika ir dirbtinis intelektas randa būdų tapti neatsiejama visuomenės dalimi. Išgirdę apie savaime besivairuojančius automobilius susimąstome, kada tai taps norma, nebegalvodami, kad tai tik inovatyvus fantastinės istorijos elementas.

Matydami kino ir televizijos industrijų kūrinius, jaučiamės lyg pažindami dar mums patiems neatrastą dabartį, o ne žvelgdami į tolimą ar net neįmanoma ateitį. O statybų ir pramonės sektorius jau seniai išgyvena globalią „robotizaciją“, vadinamą ketvirtąja pramonės revoliucija.

Skaityti...

UAB "Vauksa", dirbanti Baltijos regione jau daugiau nei 20 metų, rinkai tiekia išskirtines plienines priešgaisrines duris „Protectus“ , testuotas aukščiausius standartus atitinkančiose ES akredituotose laboratorijose. Sertifikatai liudija tokius kokybinius durų saugumo, patikimumo rodiklius, kad nepalieka užsakovų abejingų.

Skaityti...