Pastaraisiais metais matome gerokai atnaujintus miestus ir miestelius, sutvarkytas viešąsias erdves, nutiestus naujus dviračių ir pėsčiųjų takus, tačiau ne visada pasirūpinama žmonių, besinaudojančių šia infrastruktūra, poreikiais. Projektuojant viešąsias erdves, retai kur numatoma paprasčiausia galimybė atsigerti vandens. UAB „INDUSTEK“ siūlo sprendimą ir pristato ELKAY vandens gėrimo fontanėlius. Šie ELKAY vandens gėrimo fontanėliai turi aukščiausios kokybės apsaugą nuo korozijos, juos reikia tik minimaliai prižiūrėti, yra tvirtos, antivandalinės konstrukcijos, gražaus dizaino ir dar, kas labai svarbu, pritaikyti neįgaliesiems.

 

„ELKAY“- VANDENS GĖRIMO FONTANĖLIAI PATALPOMS

Niekas neabejoja dėl vandens svarbos žmogaus organizmui, tačiau net ir turint puikaus vandens, projektuojant ir įrengiant viešųjų pastatų vidaus interjerą, retai kur numatoma galimybė atsigerti. UAB „INDUSTEK“ siūlo idealų vandens gėrimo sprendimą medicinos įstaigoms, mokykloms, universitetams bei kitoms mokymo ir ugdymo įstaigoms, biurų pastatams, oro uostams ir prekybos centrams bei kitoms viešosioms daug lankomoms vietoms. Jūs galite išsirinkti modelius, skirtus suaugusiesiems ir vaikams, taip pat negalią turintiems žmonėms. Didžiuliame ELKAY asortimente rasite vandalams ar šalčiui atsparių, su filtrais ir vandens šaldymu arba be jų, montuojamų prie arba į sieną modelių. Šie ELKAY vandens gėrimo fontanėliai ne tik nepriekaištingai atlieka savo tiesioginę funkciją, bet kartu gali būti ir stilinga interjero detalė.

 

UAB „INDUSTEK“, Dariaus ir Girėno g. 177, LT-02189 Vilnius, Lietuva I Tel. +370 5 270 0225

mob. +370 699 49 914 I El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , www.industek.lt