UAB "Vauksa", dirbanti Baltijos regione jau daugiau nei 20 metų, rinkai tiekia išskirtines plienines priešgaisrines duris „Protectus“ , testuotas aukščiausius standartus atitinkančiose ES akredituotose laboratorijose. Sertifikatai liudija tokius kokybinius durų saugumo, patikimumo rodiklius, kad nepalieka užsakovų abejingų.

 

Savybės atspindi galimybes

Statant statinius privaloma laikytis pagrindinių statinių gaisrinės saugos reikalavimų pagal nustatytus parametrus ir charakteristikas. Bendrovės „Vauksa“ priešgaisrinės durys „Protectus“ atitinka visus saugos reikalavimus, garantuoja kokybę, patikimumą. Įmonės produktai turi lietuviškus GTC, SPSC sertifikatus. Kilus gaisrui durys „Protectus“ išlieka sandarios dūmams, gali atlaikyti tiesioginę liepsną iki 120 min. Kaip ir visi įmonės produktai, priešgaisrinių durų vyriai, spynos ir kita furnitūra komplektuojami tik aukščiausios kokybės, tokių patikimų partnerių, kaip: ASSA, „Abloy“, „Nemef“ ir kt. gamintojų.

Priešgaisrines duris „Protectus“ galima eksploatuoti tiek pastato viduje, tiek lauke. Jų konstrukcija atitinka trečią saugos nuo įsilaužimo klasę. Šilumos izoliavimo rodiklis vienvėrių ir dvivėrių durų – 1,6 W/m2K, durys turi EI260 C5 Sm/Sa klasifikaciją.

Pažangūs medžiagų ir išvaizdos sprendimai

Priešgaisrinių durų „Protectus“ danga gali būti įvairi: jos gali būti dažytos lygiais arba struktūriniais dažais, dengtos įvairių spalvų bei medžio imitacijų laminatu, gaminamos iš nerūdijančio plieno (tokio tipo durys naudojamos maisto pramonėje arba labai agresyviose aplinkose, kur reikalingas ypatingas durų paviršiaus atsparumas).

Priešgaisrinės durys „Protectus“ ne tik saugo, bet ir puošia verslo centrus „Quadrum“, G12, sporto klubus "Impuls", prekybos centrus: „Mega“,„Maxima“,„Rimi“, ☺„Iki“, pramoninius objektus, kaip, kad "SDG" terminalas Klaipėdoje ar „Nord Balt“ elektros jungties Klaipėdos pastotę, Fortum termofikacinę elektrinę Klaipėdoje ir daugybę Lietuvoje esančių viešbučių, sanatorijų.

UAB "Vauksa" specialistai, dirbantys tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų jau daugiau nei 20 metų, renkantis duris pataria:

- įsitikinti, ar durys yra sertifikuotos Lietuvoje;

- ar durys atitinka keliamus ugniai atsparumo (EI30/EI60/EI120), dūmų sandarumo (Sm/Sa), patikimumo (C0-C5), ilgaamžiškumo, saugumo, šilumos, lietaus, vėjo nepralaidumo reikalavimus, kuriuos reglamentuoja STR;

- ar durys bus pilnai sukomplektuotos su užraktais, durų uždarymo mechanizmais, slenkčiais ir kita furnitūra, kuri taip pat turi būti sertifikuota kartu su durimis;

- ar duris montuos patyrę meistrai ir jos bus montuojamos griežtai vadovaujantis montavimo instrukcijomis ir garantinėmis sąlygomis.

 

Biuras Vilniuje: Molėtų g. 13, D.Riešė, Vilniaus r. I

Kaune: Ateities pl. 28, Kaunas, Lietuva

Biuras Klaipėdoje: Baltijos pr. 12A-20, Klaipėda, Lietuva I

Tel. +370 5 275 4860 I el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.