Konteinerinės katilinės naudojamos įvairiems pastatams (gyvenamiesiems namams, mokykloms, darželiams, kultūros, komerciniams ir gamybiniams objektams) šildyti. Katilinės šildomos ekologišku kuru, granulėmis.

Konteinerinę katilinę patogu statyti tokiose vietose, kur nėra galimybės įrengti katilinės šildomo pastato viduje. Prireikus šį mobilų pastatą galima pervežti ir prijungti prie kito objekto šildymo sistemos. Katilinė veikia automatiniu režimu, atsižvelgiant į bunkerio dydį ir šildomo pastato plotą, ją galima prižiūrėti kas savaitę, mėnesį ar sezoną!

Konteinerines katilines gaminame pagal individualius užsakymus (iki 1 MW galingumo). Vienoje pusėje sumontuota katilinė, kitoje – granulių bunkeris. Iš jo granulės į katilus paduodamos automatiškai. Bunkerio dydis, atskirai nepapildant granulių, leidžia užtikrinti katilinės darbą vieną mėnesį.

Pavyzdžiui: apšildyti objektui, kurio plotas apie 600 m2,
reikėtų dviejų katilų po 40 kW (bendras galingumas
80 kW). Gedimo atveju objektą visiškai apšildytų ir vienas katilas.

Katilinėje būtų įrengiamas šilumos punktas, padedantis reguliuoti pastatui šildyti reikalingą temperatūrą. Karšto vandens ruošimą rekomenduojama komplektuoti kartu su saulės kolektoriais, tai leidžia kuro suvartojimą sumažinti iki 30 %.

Katilinė su pastatu būtų sujungta „Uponor“ tipo plastikiniais vamzdžiais, o apie katilinės darbo režimą informacija būtų perduodama tiesiai į mobilųjį telefoną. Katilinės priežiūrai reikėtų skirti apie 2 val. per savaitę.

Konteinerines katilines galima pasirinkti pagal standartinį projektą (50 kW, 70 kW, 100 kW, 200 kW,
300 kW, 400 kW, 600 kW) arba gaminti pagal individualų projektą.