Elektrotechninių sprendimų projektavimo ir montavimo bendrovė „Voltas“ Klaipėdos regione yra viena didžiausių savo srities įmonių, per ilgus darbo metus pelniusi gerą vardą dėl darbų kokybės ir atsakingo požiūrio į partnerius.

 

Kelerių metų patirtis dirbant užsienio rinkose atnešė bendrovei „Voltas“ stabilios ir sugebančios lanksčiai dirbti įmonės vardą. „Pasaulyje garsi medienos perdirbimo, baldinių ir statybinių žaliavų gamintoja „Kronospan“ suteikė pasitikėjimo mandatą atlikti mūsų įmonei naujai statomos chemijos gamyklos Mogiliove, Baltarusijos Respublikoje, jėgos elektros tinklų įrengimo darbus. Tai pirmasis darbų etapas, šiuo metu deramės dėl tolesnių darbų“, – teigia įmonės direktorius Darius Levickis. 

„Mūsų įmonė žygiuoja kartu su didžiausius Vakarų Lietuvoje objektus statančiais statybininkais“, – savo rezultatais džiaugiasi „Voltas“ vadovas D. Levickis. Įmonės atestatai leidžia vykdyti elektros montavimo ir statybos darbus iki 110 kV. Neįkainojama šios įmonės patirtis, rengiant vėjo jėgainių parkus. „Voltas“ atliktų energetikos darbų žemėlapis labai didelis: Benaičiai (Kretingos r.), Tauragė, Žiežmariai, Kryžkalnis ir dar kelios smulkesnės jėgainės įvairiuose Lietuvos kampeliuose. Bendrovę optimistiškai nuteikia jau laimėtas pelningas vėjo elektrinių elektrifikavimo projektas Šilutės rajone. Tai įmonės „4 Energia“ vystomas 60 MW galingumo vėjo elektrinių parkas. Estų „Nelja Energia“ priklausanti bendrovė į parko statybas planuoja investuoti apie 115 mln. eurų. „Voltas“ parke turėtų atlikti darbų už maždaug 3 mln. eurų. „Turime didelę patirtį, esame įgiję didžiausių šalies statybos bendrovių pasitikėjimą, jos, daug metų statančios objektus Vakarų Lietuvoje, kviečia mus kaip partnerius“, – sako D. Levickis. Darbų nestokojanti įmonė turi pasirašiusi išankstinių sutarčių, kurios įmonei garantuoja apie 70–80 proc. metų darbų apimties. Bendrovė atliks darbus naujai statomoje Palangos vasaros estradoje, Klaipėdos delfinariume, turi užsakymų dirbti gamybos pajėgumą didinančiuose pramonės objektuose.