Atviro plano biurai padeda efektyviau išnaudoti erdves, skatina komandinį darbą, bet turi ir trūkumų – iš visų biuro vietų sklindantis triukšmas blaško, trukdo susikoncentruoti, o privatų pokalbį gali nugirsti bet kas.

Skaityti...

Norėdami, kad mes ir mūsų anūkai ateityje turėtume gamtos išteklių – žemės, miškų, oro, vandens – kiekvienas atskirai ir bendrai visa žmonija turime juos efektyviai naudoti ir tausoti. Jau dabar daugybė jų pernelyg išnaudoti ir kyla grėsmė, didėjant gyventojų skaičiui pasaulyje, negrįžtamai sutrikdyti ar net sunaikinti kai kurių išteklių pusiausvyrą. Vanduo – gyvybiškai svarbus, tad ir naudoti jį reikia protingai, nešvaistyti. Itin svarbiam pasauliniu mastu gėlam vandeniui išsaugoti Europoje sukurta ne viena kampanija, kuria siekiama atkreipti visuomenės dėmesį. Na, o dabartinėse Europos parodose dažna, aktuali ir net dominuojanti vandens taupymo tema, pasitelkiant išmaniąsias technologijas.

Skaityti...

Vandenį žmogus vartoja visą amžių, jo kokybė dažnai lemia ir žmogaus sveikatą. Ko gero, nė vienam kitam maisto produktui pasaulyje nėra nustatyta tokių griežtų standartų kaip geriamajam vandeniui. Tad, norint saugiai ir be pavojaus sveikatai vartoti, dažnai jį reikia pagerinti.

Skaityti...

Išmaniosios technologijos vis labiau užkariauja mūsų namus, biurus ir visuomeninės paskirties įstaigas. Pamažu visur daugėja išmaniųjų sistemų ir jų valdiklių, o mes net nebesistebime galimybe užprogramuoti kavos aparatą ar dulkių siurblį veikti tam tikru metu, „liepti“ šildymo, vėdinimo, apšvietimo ar apsaugos sistemoms įsijungti ar išsijungti net ir nebūdami namuose. Nesant namie įmanoma net palaistyti šiltnamius ar veją arba išleisti iš voljero šunį, kad šis išvaikytų nekviestus svečius. Vos kelios programėlės išmaniajame telefone mums leidžia valdyti pastatus ir juose esančius daiktus net ir per nuotolį.

Skaityti...

Rekuperatoriai „Vallox“ yra patikimi ir efektyviai naudojantys energiją. Jie gaminami Suomijoje, o jų metinis šilumos atgavimo efektyvumas yra aukščiausios klasės.

Skaityti...

Mūsų namuose atsiranda vis daugiau įvairiausios įrangos: vaizdo, garso, apšvietimo, apsaugos, kuriai valdyti reikia nuotolinio valdymo pultų. O kur dar kolonėlės, būtinos kokybiškam namų kino ar muzikinio centro garsui užtikrinti. Šios neretai būna nemažos ir darko bendrą interjero vaizdą. O juk taip norėtųsi, kad sienas puoštų tik meno kūriniai. Ir UAB „Muzikos ekspresas“ žino, kaip šį norą paversti realybe.

Skaityti...