Mūsų namuose atsiranda vis daugiau įvairiausios įrangos: vaizdo, garso, apšvietimo, apsaugos, kuriai valdyti reikia nuotolinio valdymo pultų. O kur dar kolonėlės, būtinos kokybiškam namų kino ar muzikinio centro garsui užtikrinti. Šios neretai būna nemažos ir darko bendrą interjero vaizdą. O juk taip norėtųsi, kad sienas puoštų tik meno kūriniai. Ir UAB „Muzikos ekspresas“ žino, kaip šį norą paversti realybe.

Nematomos garso kolonėlės

Įmonė prisidėjo prie daugiau nei 600 įvairių kino teatrų, universalių koncertų salių, kultūros centrų ir kitų kultūrinių objektų garso ir vaizdo dalies įrengimo. UAB „Muzikos ekspresas“ darbuotojai žinomi kaip profesionalams skirtos garso ir vaizdo įrangos specialistai, kurie viską projektuoja, įrengia ir išbando patys. Taip pat ši įmonė pritaikydama savo patirtį, įgytą su profesionalams skirta įranga, siūlo puikius sprendimus ir namams.

Vienas jų – nematomos amerikiečių gamintojo „Stealth Acoustics“ garso kolonėlės. Anot UAB „Muzikos ekspresas“ komercijos direktoriaus Aurelijaus Pikūno, šis produktas ypač džiugina architektus ir interjero dizainerius, norinčius, kad ant namų sienų ar spintelių nebūtų jokių įrenginių.

Nematomos kolonėlės yra nedidelės ir montuojamos tiesiai į sieną. Taigi nedarko namų interjero vaizdo ir netampa dar vienu objektu, ant kurio kauptųsi dulkės.

Neseniai „Stealth Acoustics“ pristatė naują nematomų kolonėlių seriją „LineaResponse™ G“, kurią labai paprasta įdiegti. Bet, svarbiausia, – šios kolonėlės padeda užtikrinti ypač kokybišką, pilną ir natūralų garsą, net ir klausantis muzikos tyliai.

A. Pikūnas patikina, kad „Stealth Acoustics“ nematomos garso kolonėlės garso kokybe nė kiek nenusileidžia matomoms. Pirmąkart išgirdę jų skleidžiamą skambesį žmonės net negali patikėti, kad jis gali būti toks skaidrus. Taigi klausantis muzikos ar žiūrint namų kiną su šia sistema galima mėgautis geriausiu įmanomu garsu. Nenorint ar nesant galimybių montuoti kolonėles į sieną, UAB „Muzikos ekspresas“ siūlo puikią alternatyvą – serijos „Image III“ kolonėles-paveikslus. Šios kolonėlės paremtos ta pačia technologija, kaip ir į sieną montuojamos nematomos kolonėlės, o interjere visiškai išnyksta, nes kolonėles galima nudažyti patiems arba užsisakyti išspausdintą norimą paveikslą.

Išmaniojo namo operacinė sistema „Control4“

Kad namuose esančią įrangą būtų paprasta valdyti, UAB „Muzikos ekspresas“ siūlo visame pasaulyje žinomą ir jau kelintus metus iš eilės pripažintą kaip geriausią išmaniojo namo operacinę sistemą „Control4“. Ja galima valdyti kone visus namų įrenginius – nuo mažiausių iki didžiausių, nuo senesnių iki naujausių, pavyzdžiui, pritemdyti namų šviesas, įjungti muzikinį centrą, reguliuoti šilumą ar įjungti apsaugos sistemą. Visa tai galima valdyti vienu užprogramuotu mygtuku, o visiškai valdyti visą sistemą užtenka vos vieno belaidžio valdymo pulto, primenančio televizoriaus nuotolinio valdymo pultelį, kurio mygtukai išdėstyti taip, kad vartotojas intuityviai jaustų, ką paspausti.

Sistema „Control4“ turi labai patogią, intuityvią ir daugumos pripažintą vartotojo sąsają, atitinkančią įvairius klientų poreikius. Įjungti namų kino sistemą, paleisti muziką ar kontroliuoti apšvietimą galima ir naudojantis jutikliniu ekranu ar liepiant visai įrangai paklusti balsu.

Išmaniesiems telefonams skirta „Control4“ programėlė su „4 Sight“ papildiniu leidžia saugiai valdyti namus ir per nuotolį: matyti stebėjimo kamerų vaizdus, užrakinti duris ar garažo vartus, įjungti ir išjungti šviesas arba reguliuoti patalpų temperatūrą.

Na, ir, žinoma, ši sistema padeda užtikrinti aukščiausios kokybės pramogas namuose: įjungti muziką ir užpildyti ja visus namus arba klausytis jos kuriame nors viename kambaryje ir pratęsti perklausą ar vaizdo peržiūrą kitame kambaryje. Nuspaudus filmo mygtuką, galima pamatyti, kaip nusileidžia projektoriaus ekranas, įsijungia DVD grotuvas, pasileidžia garso sistema ir prigęsta šviesos, o UAB „Muzikos ekspresas“ gali įrengti namų kino salę pagal „Dolby Atmos“ ar „Barco Auro 3D“ erdvinio garso standartus. Šitokia patirtis leidžia pasijusti kaip tikrame kino teatre, net ir neiškeliant kojos iš namų.

Taigi UAB „Muzikos ekspresas“ žino, kaip užtikrinti geriausią vartotojo patirtį ir rasti patį geriausią sprendimą, tenkinantį net išrankiausio kliento poreikius. 