UAB Lietuvos kelių statyba dirba savo srities profesionalai, atestuoti darbų vadovai. Įmonės darbuotojai naudoja pažangius darbo metodus, leidžiančius puikiai suderinti darbus ir pasiekti kokybiškų darbo rezultatų. Įmonė daug dėmesio skiria darbuotojų motyvacijos priemonėms.

Šiais metais įgyvendinta dar viena motyvacijos priemonė – įmonė įkūrė dvi sporto komandas: krepšinio komandą Lietuvos kelių statyba (dalyvauja Kauno krepšinio mėgėjų lygos krepšinio pirmenybėse) ir stalo teniso komandą Lietuvos kelių statyba (varžosi su kitomis Kauno miesto įmonių komandomis Kauno įmonių stalo teniso mėgėjų čempionate). Bendrovėje sudarytos sąlygos darbuotojams efektyviai dirbti, kelti kvalifikaciją, atskleisti ir pritaikyti savo gebėjimus bei įgyvendinti asmeninius ir kūrybinius tikslus.

Asfaltavimo darbus aikštelėje priešais Savanorių pr. 321, Kaune, statomą prekybos centrą ir šalia esančiose dvejose gatvėse buvo patikėta atlikti UAB LIETUVOS KELIŲ STATYBA. Tai kelių ir gatvių tiesimo bei remonto sektoriaus bendrovė, visoje Lietuvoje teikianti aukštos kokybės paslaugas, orientuotas į ilgalaikius rezultatus bei funkcionalumą. Šalia pastato įkurtos 275 automobilių stovėjimo vietos, iš kurių 11 skirtos žmonėms su negalia. Vykdant statybos darbus, atnaujintos šalia esančių Statybininkų ir Lakajų gatvių dangos.

Pasak UAB Lietuvos kelių statyba direktoriaus Vytauto Babušio, šįkart, kas labai svarbu kelininkams, darbo sąlygos geros, ruduo palankus, tad jokių problemų nekyla, darbai bus baigti laiku. „Džiugu, kad atlikti darbai atitinka visus šiuolaikiniams keliams ir gatvėms keliamus techninius, ekonominius, ekologinius reikalavimus, – sakė direktorius. –
Taip pat džiugina ir mūsų užsakovas. Jis, būdamas atsakingas ir rimtas partneris, laiku perduoda kelininkų darbams atlikti reikalingus darbų frontus, todėl mes galime dirbti be prastovų ir neatsilikdami nuo numatyto darbų grafiko.“

UAB Lietuvos kelių statyba daug gatvių tiesimo ir duobių remonto darbų atlieka Kauno mieste. Šiemet įmonė vykdė darbus ne tik Kaune, bet ir atliko gatvių tiesimo ir remonto darbus Jonavoje, Kėdainiuose. Iki sezono pabaigos bus įvykdyti geležinkelio ruožo rekonstrukcijos darbai projekte „Rail Baltica“, atlikti pėsčiųjų ir dviračių tako tiesimo darbai, valstybinės reikšmės magistralinio kelio A15 Vilnius–Lyda 28,6–29,05 km ruože, taip pat baigiami K. Baršausko g., Kaune, dalies rekonstrukcijos, įrengiant šviesaforinę sankryžą ir automobilių stovėjimo aikštelę ties prekybos centru „Molas“, darbai.

UAB Lietuvos kelių statyba, siekdama būti konkurencinga savo verslo rinkoje, atitikti užsakovo poreikius, didžiulį dėmesį skiria kokybės valdymui. Sklandus bendrovės valdymas, greitas reagavimas į pokyčius, lankstus vidinių procesų pertvarkymas užtikrina, kad iš užsakovų prisiimami įsipareigojimai bus įvykdyti laiku ir kokybiškai, o pasiūlytas sprendimas bus geriausias. Tinkamai vykdyti šiuos tikslus bendrovei padeda vadybos sistemų visuma, apimanti kokybės (ISO 9001), aplinkos apsaugos (ISO 14001), darbuotojų saugos ir sveikatos (OHSAS 18001) vadybos sistemas.

UAB Lietuvos kelių statyba savo verslui plėtoti naudoja modernią ir patikimą techniką: asfalto klotuvus „Vögele“,
„Bitelli“, kelio frezas „Wirtgen“, plentvolius „Dynapac“, „Hamm“, „Amman“, „Bomag“, automobilinius greiderius, buldozerius, krautuvus „Terex“, „Case“, „Caterpillar“, ekskavatorius JCB,
„Liebherr“, „New Holland“, savivarčius ir vilkikus MAN, krovininius automobilius, kitus specialiuosius automobilius ir statybinę techniką. Tai leidžia dirbti net ir esant pačioms sudėtingiausioms sąlygoms, o darbus atlikti kokybiškai ir laiku.