Ne tik šildo, bet ir valo

 

Apskaičiuota, kad patalpose miestietis darbo dienomis išbūna daugiau negu du trečdalius dienos, o nuo kvėpuojamo oro grynumo ir švaros priklauso žmogaus miego kokybė, sveikata ir darbingumas. Jei krenta darbingumas, svaigsta galva, darosi silpna, tai didelė tikimybė, kad oras patalpose prastas, tuomet reikia ieškoti būdų jam pagerinti. Siekiant patalpose išlaikyti švarų orą, „Mitsubishi Electric“ siūlo unikalius MSZ-FH-VEHZ serijos šilumos siurblius kondicionierius, kuriuose įdiegta itin efektyvi keturių filtrų sistema „Plasma Quad“. Ši sistema išvalo patalpų orą taip, kad jame nebelieka dulkių, virusų, bakterijų, įvairių alergenų ar kvapų. Dėl kompresoriams naudojamų pažangių technologijų šilumos siurbliai efektyviai prisitaiko prie kiekvieno namo šilumos poreikių ir veikia optimaliausiomis elektros sąnaudomis, suteikdami maksimalų komfortą bet kokiomis oro sąlygomis. Šios serijos įrenginius iš analogiškų produktų rinkoje taip pat išskiria ir įdiegtas aštuonių elementų temperatūrinis jutiklis, kuris užtikrina itin tolygų oro srautų paskirstymą patalpose bei kitas naujas naudingas funkcijas (energijos taupymo režimas, žmonėms išėjus iš patalpų, oro srauto nukreipimas nuo žmonių ar atvirkščiai ir kt.).

Išsaugokime šilumą vėdindami

Kadangi šiuolaikinis naujas ar renovuotas pastatas yra ypač sandarus, esant jo nepakankamai ventiliacijai, didėja pelėsio ir įvairių bakterijų dauginimosi tikimybė, tad dažnai neišvengiama „sergančio namo“ sindromo. Žinoma, visada galima atidaryti langus ir išvėdinti patalpas. Tačiau neretai šviežias oras, kuris patenka į patalpas, būna šaltas, todėl kainuoja nemažai lėšų jį iš naujo sušildyti. Be to, ne visose patalpose yra galimybė įrengti centralizuotą ortakinę rekuperacinę sistemą. Tokiu atveju kaip analogišką alternatyvą „Mitsubishi Electric“ siūlo mini rekuperatorių VL-100U5-E, kuris atlieka tas pačias funkcijas kaip ir ortakinis rekuperatorius. Tokia sistema skirta naudoti nuosavuose namuose, butuose, biuruose, konferencijų salėse ar kitur, kur stinga ventiliacijos. Toks itin kompaktiškas, bet labai našus, lengvai ir paprastai (pakanka išgręžti dvi skyles) ant išorinės pastato sienos montuojamas rekuperatorius leidžia sutaupyti apie 80 % energijos, puikiai slopina iš išorės sklindančius garsus. Vėdinant šalinamas užterštas oras ir tiekiamas šviežias, būtinas žmogaus organizmui. Taip užtikrinamos higieniškos ir komfortiškos darbo bei gyvenimo sąlygos.

„Mitsubishi Electric“ Lietuvoje atstovauja įgaliotoji pardavimų bendrovė UAB „Eko2šiluma“. Įrangą montuoja tik akredituoti montuotojai. Taip užtikrinama visos grandinės kokybė – nuo gamintojo iki vartotojo, kad pasirinktas gaminys būtų ilgalaikė ir rūpesčių nekelianti investicija.