Inžineriniai tinklai, pagal STR 1.05.07:2002 „Statinio projektavimo sąlygų sąvadas“, – tai statinio statybos sklype (išskyrus statinio vidų) ir už jo ribų nutiesti komunaliniai ar vietiniai vandentiekio, nuotekų šalinimo, šilumos, dujų, naftos ar kito kuro, technologiniai vamzdynai, elektros perdavimo, energijos bei nuotolinio ryšio (telekomunikacijų) linijos su jų maitinimo šaltiniais ir įrenginiais. Kaip ir viskas šiame pasaulyje, inžineriniai tinklai sensta ir juos būtina atnaujinti (renovuoti).

Skaityti...

„Pasitikėjimas ir kokybė!“ – tai UAB „Inspecta“, tarptautinės įmonių grupės „Inspecta Group“ padalinio Lietuvoje, šūkis, įtvirtinamas kasdienėje bendrovės veikloje. Daugiau nei 40 metų „Inspecta Group“ teikia įrenginių techninės būklės tikrinimo, atitikties vertinimo (sertifikavimo), techninio konsultavimo, mokymo ir laboratorinių bandymų paslaugas. T. y. užtikrina, kad įmonėse būtų saugiai diegiami procesai ir gaminami produktai, kuriuos naudojame darbe ir kasdienėje buityje. Bendrovės padaliniai Skandinavijos rinkoje užima lyderio pozicijas įrenginių techninės būklės tikrinimo bei sertifikavimo (atitikties vertinimo) srityse, o „Inspecta“ vardas šioje ir Baltijos jūros regiono rinkose jau tapo profesionalumo ir kokybės sinonimu.

Skaityti...

Vienos didžiausių duomenų perdavimo bei duomenų centrų operatorių Baltijos šalyse bendrovės Duomenų logistikos centras pastatytas ir valdomas „Data Inn“ – pirmasis Lietuvoje organizacijos „Uptime Institute“ sertifikuotas „Tier III“ duomenų centras. Jo energinio efektyvumo koeficientas (angl. power usage effectiveness – PUE) tėra 1,3 ir gerokai lenkia pasaulio vidurkį, siekiantį apie 1,65.

Skaityti...