Vonios kambarys yra vieta, kurioje galima pailsėti, atsipalaiduoti, pabūti tik su savimi. Nenuostabu, kad tiek dėmesio skiriama vonios kambario ir jo įrangos dizainui. Kai kurios dušo galvos ar maišytuvai atrodo taip elegantiškai, kad labiau primena stilingas interjero detales nei įprastą vonios kambario santechniką. Tokie yra praktiški, funkcionalūs ir ypač dailūs italų įmonės „Zucchetti“ produktai, kuriais Lietuvoje prekiauja UAB „Aquahome“.

Skaityti...

Dušų galvos, iš kurių sklinda muzika, turinčios integruotą šviesos diodų (LED) apšvietimą ir net stebinčios bei parodančios suvartoto vandens kiekį, čiaupai, įsijungiantys ir išsijungiantys vos lengvai palytėjus, – tai vos kelios naujovės, atkeliavusios į šiuolaikinius vonios kambarius ir virtuves. Ne mažiau nei išmanumas stebina ir vandentiekio prietaisų dizainas, kuris nuostabiai dera su praktiškumu, suteikia papildomo komforto ir praturtina interjero dizainą.

Skaityti...

Inžinerinės sistemos dažnai yra nepastebima pastatų dalis, bet būtent jos yra tai, kas suteikia daugiausia komforto. Ne tik geras maistas ar gražus interjeras mus vilioja į restoranus, bet ir tai, kad juose gerai jaučiamės – čia mums ne per šalta ir ne per karšta, mūsų neerzina iš virtuvės sklindantys gaminamo maisto kvapai. Dėl tos pačios priežasties – šildymo ir šaldymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo (ŠVOK) sistemų veikimo – gerai jaučiamės ir namuose. Jos padeda sukurti palankią aplinką visur, kur mums tenka lankytis ar leisti laiką.

Skaityti...