Vonios kambarys yra vieta, kurioje galima pailsėti, atsipalaiduoti, pabūti tik su savimi. Nenuostabu, kad tiek dėmesio skiriama vonios kambario ir jo įrangos dizainui. Kai kurios dušo galvos ar maišytuvai atrodo taip elegantiškai, kad labiau primena stilingas interjero detales nei įprastą vonios kambario santechniką. Tokie yra praktiški, funkcionalūs ir ypač dailūs italų įmonės „Zucchetti“ produktai, kuriais Lietuvoje prekiauja UAB „Aquahome“.

 Sustiprina visus pojūčius

Štai „Zucchetti“ kolekcija „Shower Plus“ prausimąsi duše gali paversti visus pojūčius sužadinančia ir įtraukiančia patirtimi.

„Zuchetti“ nuo pat įsikūrimo pradžios įsipareigojo rasti būdų, kaip savo klientams sukurti patrauklias patirtis ir pasiūlyti naujų viliojančių idėjų. Šis tikslas atsispindi ir naujausioje įmonės kolekcijoje „Shower Plus“, išsiskiriančioje dideliu įvairių dydžių dušo galvučių pasirinkimu.

„Shower Plus“ kolekcijos daugiafunkcinės dušo galvos gali būti pritaikytos įvairioms patalpoms – tiek visuomeninėms, tiek ir privačioms. Šios didelio poveikio „Wellness“ dušo zonos sprendimai atrodo ypač estetiškai, o jose integruotos aukštosios technologijos leidžia besiprausiant pajusti vandens, kvapų ir spalvų bei šviesų terapijos poveikį.

Prausiantis po dušu galima pasirinkti labiausiai asmeninius poreikius ir pomėgius atitinkančias funkcijas. Pavyzdžiui, nervų ir imuninės sistemos biologines funkcijas padės pagerinti chromoterapija. Į galvutę įmontuota sistema RGB LED leidžia įjungti tuo metu patraukliausią spalvą arba spalvų kaitą.

Aromatinė stimuliacija leidžia subalansuoti protinę, fizinę sritis ir energiją. Yra trys galimi aromatai: atsipalaidavimo – tai lengvai atpažįstamas jazminų dvelksmas su šviežių citrusinių vaisių natomis; energijos, kurį sudaro gaivus ir vaisinis aromatas, apimantis alyvų, vilkdalgių ir rožių kvapus; bei jausmingas, karštas ir stiprus gėlių aromatas, sukaupęs citrinų, bergamočių, karčiųjų apelsinų ir cinamono jėgą.

Skirtingą poveikį atlieka ir įvairiais purkštukais išgaunama vis kitokia vandens srovė. Tarkime, švelni purškiama migla padės sumažinti stresą, o kaskadinės vandens srovės suteiks energijos. Be to, yra vadinamieji atogrąžų, arba linijiniai, vandens purkštukai.

Visas daugiafunkcės dušo sistemos parinktis galima efektyviai valdyti jutikliniu ekranu.

Be baimės nusiplikyti

Kolekcijos „Shower Plus“ dušo galvas galima suderinti su naujausia termostatų technologija, prieinama visose „Zucchetti“ maišytuvų kolekcijose.

Termostatinis maišytuvas ypatingas tuo, kad, maišydamas šaltą ir karštą vandenį, padeda palaikyti pastovią vandens temperatūrą duše, nepaisant slėgio ar temperatūros pokyčių. Atsiradus bet kokiems pokyčiams, į juos iškart reaguoja termostatinis vožtuvas, reguliuojantis karšto ir šalto vandens mišinį. Taigi visi šeimos nariai prausdamiesi po dušu bus saugūs ir galės jausti didžiausią malonumą, atsipalaidavimą ir patogumą.

Kolekcijoje „Shower Plus“ yra daugiau kaip 35 skirtingi dušo galvų ir daugiafunkcių sistemų modeliai, kurie galimi su įvairiomis apdailomis. Juos galima suderinti su termostatiniais maišytuvais ir išskirtiniais „Zucchetti“ priedais (plokščios srovės čiaupais, horizontaliais purkštukais, rankiniais dušais), kurie gali būti suprojektuoti visiškai suasmenintai aplinkai, sukurtai pagal kiekvieno pageidavimus.

Grakštūs ir išgrynintų formų maišytuvai

„Zucchetti“ daug dėmesio skiria ir vonios maišytuvams. Iš jų išsiskiria dizainerių „Ludovica+Roberto Palomba“ sukurta maišytuvų kolekcija, pavadinta HIM. Dizaineriai siekė sukurti radikalaus dizaino ir formų maišytuvą, iš kurio vanduo trykštų visa savo jėga.

„Mažiau yra daugiau“ – tokiu principu dizaineriai vadovavosi, ieškodami labiausiai maišytuvams tinkamų funkcijų ir medžiagų. Taip jiems pavyko sukurti elegantišką išgrynintų formų produktą, puikiai derantį prie šiuolaikinių praustuvų, kurie darosi vis grakštesni.

Išskirtinis šios visos kolekcijos bruožas yra kompaktiškas, aptakus plokščio čiaupo dizainas. „Zucchetti“ patentuota paslėpta sukepintos keramiko diskų kasetė leido iki minimumo sumažinti maišytuvo korpuso tūrį. Kasetę sumontavus po keraminiu paviršiumi sukurtas vienos svirties elegantiškas, grynomis kvadratinėmis formomis išsiskiriantis maišytuvas, kuris gali būti chromo arba rusvo aukso spalvos. Šiame gaminyje dera lengvumas ir harmonija.

Ekologiškos sielos produktai

Šios kolekcijos maišytuvų korpusai ir rankenos – žalvariniai. Kitos dalys pagamintos iš korozijai ir kalkėms atsparių medžiagų. Grožį suteikia dvisluoksnė galvaninė nikelio danga, kurios bendras storis – 10–12 mikronų. Taip pat yra 0,2 mikrono chromo sluoksnis.

HIM taip pat yra ekologiškos sielos projektas. Papuošimų neturintis dizainas leido gerokai sumažinti naudojamo metalo kiekį, o kaskadinė vandens srovė, kontroliuojama ir valdoma specialiais įrenginiais, padeda nuolat taupyti vandenį, užtikrindama naudojimo patogumą.

Šios kolekcijos vienos svirties maišytuvų su paslėpta kasete gaminiai yra sertifikuoti pagal griežčiausius tarptautinius įvertinimus. Be to, ši ypatingo dizaino maišytuvų kolekcija jau pelnė ne vieną apdovanojimą. JAV HIM maišytuvai prieš dvejus metus gavo „Gero dizaino“ prizą („2015 Good Design Award“), o Vokietijoje – apdovanojimą „2016 Red Dot Award“.