UAB „JODESTA“, dirbanti energetikos sektoriuje, įkurta 1997 metais. Kelionėje laiku ir erdvėje jau 20 metų įmonę lydi ir joje dirba kompetentingi, atestuoti vadovai, patyrę specialistai. Sėkmingai dirbanti įmonė lygiuojasi ir toliau ieško patikimų partnerių. „Kartu labai smagu prisiminti ne tik geriausias akimirkas, bet ir puikiai įvertintus projektus, įvykdytus objektus, – sako įmonės direktorius Vitas Petkevičius. – Džiaugiamės, kad už 2016 m. įmonių reitingavime užsakovo AB ESO esame įvertinti kaip geriausia įmonė Vilniaus regione.“

Misija– atsakingai ir profesionaliai teikti elektros inžinerinių tinklų projektavimo, montavimo bei remonto darbus, patenkinti klientų poreikius ir lūkesčius. Kad būtų užtikrinta sėkminga įmonės veikla bei plėtra, svarbu nuolat tobulinti teikiamų paslaugų kokybę, darbuotojų darbo sąlygas.

Vizija– tapti stabilia ir sparčiai augančia įmone savo srities sektoriuje, teikiančia aukščiausios kokybės paslaugas klientams. Nuolat plėsti siūlomų paslaugų spektrą. Būti geriausia įmone darbuotojams, užtikrinančia pasitenkinimą darbu bei galimybes realizuoti save. Grįsti savo veiklą pasitikėjimu, sąžiningu darbu ir pagarba vieni kitiems. Siekti įmonės pelno, kaip stabilumo ir sėkmės garanto.

Vertybės– tik kompetentingi, gerbiantys ir pasitikintys vieni kitais darbuotojai, ilgalaikė partnerystė bei novatoriški sprendimai gali užtikrinti kokybiškas paslaugas, ilgalaikį įmonės augimą.