Skaityti...

Skaityti...

Kad Lietuvos kelių infrastruktūros nūdienos klausimai yra vieni aktualiausių, įrodė rugpjūčio gale „Structum“ žurnalo organizuota konferencija. Džiugu, buvo stebėti, kokią gausią dalyvių auditoriją pritraukė renginys. Jis sulaukė itin didelio susidomėjimo iš įvairiausių šioje srityje dirbančių specialistų – juk retai kada tuo pat metu vienoje erdvėje visapusiškai apsvarstyti svarbiausias šalies kelių problemas susirenka valdžios, valstybinių institucijų, mokslo įstaigų, privataus verslo bei gamybinių įmonių atstovai.

Skaityti...

Žurnalas STRUCTUM Jus kviečia į konferenciją „Renovacija - rezultatai ir pokyčiai iki 2016m.  ir jiems įpusėjus". Šioje konferencijoje aptarsime pastatų modernizavimo rezultatus, iškilusias problemas, geruosius pavyzdžius šalyje ir už jos ribų. Konferencija vyks -  2016 m. gegužės 19 d., 10 val., „Multikino” k/t, PC „Ozas” . Konferencijos trukmė – 3 val.

Skaityti...

2016 m. tęsiame gerąją praktiką, organizuodami žurnalo „Structum“ konferencijas. Į pirmąją šių metų konferenciją „A klasės pastatai. Kaip sutaupyti energijos ir pinigų, pritaikant energinio naudingumo laimėjimus ir galimybes?“, skirtą aktualiai statybų sektoriaus temai – naujų pastatų atitikčiai A klasės reikalavimams, susirinko ypač gausi architektų, projektuotojų, inžinierių, NT plėtotojų, statytojų ir privačių asmenų auditorija. Temos aktualumas ir toks didžiulis susidomėjimas nustebino net konferenciją pagerbusius įstatymų vykdymą kontroliuojančių institucijų atstovus. Į tai dėmesį savo kalboje, kurioje apžvelgė reikalavimus ir pokyčius 2016 m. naujai statomiems pastatams, atkreipė ir aplinkos viceministrė Daiva Matonienė, pabrėždama, kad toks glaudus įvairių profesijų bendradarbiavimas yra geras rodiklis, siekiant tinkamai tiems numatytiems pokyčiams pasiruošti.

Skaityti...

Spalį žurnalas „Structum“ organizavo konferenciją „Fasadai: ar kiekviena vizija ĮGYVENDINAMA?“. JOJE PRISTATYTOS inovatyvios medžiagos ir pamirštos senų medžiagų galimybės, įdomios ir perspektyvios technologijos, užsienio šalių patirtis bei jos pritaikymas Lietuvoje. Pranešėjai kalbėjo ir apie fasadų estetinį grožį bei tai, ką mums perteikia pastato architektūrinė išraiška.

Skaityti...