Skaityti...

2017 m. rudenį vyks prancūzų kraštovaizdžio architektui René André (1867–1942)  dedikuota konferencija

Technologijų tobulėjimas, visuomenės nuotaikų svyravimas, rinkos aktualijos ir kiti svarbūs globalaus pasaulio faktoriai nuolat keičia ir transformuoja kliento ir pardavėjo ryšį. Tam, kad pirkėjo ir pardavėjo komunikacija vyktų sėkmingai, o pardavimai didėtų ir taptų efektyvesni, būtina nuolat peržiūrėti ir tobulinti pardavimų strategijas.

Skaityti...

2017 m. rudenį vyks prancūzų kraštovaizdžio architektui René André (1867–1942)  dedikuota konferencija

Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjunga (LKAS) su Vilniaus Gedimino technikos universitetu ir kitais partneriais organizuoja mokslinę ir praktinę konferenciją „René André (1867–1942) epocha.

Skaityti...

Pasaulinės santechnikos, oro kondicionavimo įrangos ir atsinaujinančios energijos naujovės Frankfurte

2017 metų kovo mėnesį 14 – 18 dienomis vyks didžiausia pasaulyje ISH 2017 santechnikos, pastatų, energetikos, oro kondicionavimo įrangos, atsinaujinančios energijos paroda, rengiama kas du metus Vokietijoje, Frankfurte prie Maino.

Skaityti...

Skaityti...

 Ne atradimas, kad dizaineriai ir gamintojai šiuolaikinį vonios kambarį traktuoja ne tik kaip vietą, skirtą nusiprausti. Tai meditacinė ir atsipalaiduoti leidžianti erdvė, apeliuojanti į pojūčius ir sužadinanti emocijas. Dabar tai ir estetika, ir fizioterapija, ir laisvalaikis. 

Skaityti...

Žurnalas STRUCTUM Jus kviečia į konferenciją „Kultūros paveldas". Konferencija skirta paveldo statinių restauravimo, atkūrimo ir atnaujinimo klausimams - kaip išsaugoti istorines sienas ir dvasią, prikeliant paveldo statinius naujam gyvenimui? (KULTŪROS PAVELDAS) Konferencija vyks -  2016 m. kovo 31 d., 10 val., „Multikino” k/t, PC „Ozas” . Konferencijos trukmė – 3 val.

Skaityti...

2015 m. gruodžio 4 d. svetingasis Kauno technologijos universiteto (KTU) Statybos ir architektūros fakultetas priėmė į svečius gausų studentų, dėstytojų, valdžios ir įvairių įmonių atstovų būrį. Čia įvyko antrasis žurnalo „Structum“ organizuojamo konkurso „Išmanusis miestas II“ susitikimas. Kadangi studentų projektinė veikla jau įsibėgėja, šįkart visiems norėjosi dar artimiau pažinti vieniems kitus, pasmalsauti, kokios idėjos jau sklando mąslių jaunųjų talentų galvose, padiskutuoti, išgirsti atsakymus į kilusius klausimus. Vienas svarbiausių uždavinių studentams, į kurį jie ieškos atsakymo, kaip naujam gyvenimui prikelti apleistas, tačiau didelį potencialą turinčias trijų miestų teritorijas.

Skaityti...

Štai ir baigėsi dar vieni kalendoriniai metai. Kaip įprasta tokiu metu, ir mes apžvelgiame savo darbų rezultatus. Šiemet jums pristatėme 17 įspūdingų užsienio objektų ir 30 Lietuvoje naujai pastatytų ar renovuotų pastatų. Tarp pastarųjų: verslo ir prekybos centrai, automobilių salonai, gamyklos, gyvenamieji namai, teatras, viešbutis, vaikų darželis ir apžvalgos bokštai. Suorganizavome tris konferencijas, tęsiame „Išmaniojo miesto“ konkursą... Kiek pakalbintų specialistų, mokslininkų, įmonių vadovų ir šiaip išskirtinių, talentingų, įdomių asmenybių! Susikrovėme gerą kraitį informacijos, emocijų ir žinių, o dalytis turint visada labai malonu. Be to, ir mums patiems, perfrazavus André Maurois, darbas padeda geriau stebėti gyvenimą. Galime tik pasidžiaugti, kad dėl jūsų kūrybingumo, talento ir darbštumo mūsų stebėjimo laukas plečiasi ir tampa įvairesnis.

Skaityti...

Maloniai kviečiame jus į projektavimo, NT valdymo ir statybos įmonių atstovų renginį - konferenciją „BIMLINK 2015“ – kurioje daugiausiai dėmesio bus skiriama temoms apie inovacijas, kūrybiškumą ir statinio informacinį modeliavimą.

Skaityti...

Vasario 6 dieną, Lietuvos architektų sąjungos (LAS) rūmuose įteikti geriausių architektūros studentų darbų apdovanojimai. GERAS apdovanojimai yra tradicija tapęs Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Architektūros fakulteto bendruomenei skirtas renginys, organizuojamas Architektūros studentų klubo. Studentų vertinamas dėl galimybės išsiskirti ir būti įvertintiems architektų profesionalų. Be to, apdovanojimai kelia studentų ambicijas ir skatina siekti aukščiausių rezultatų ir kokybės. Studentai įvertinami už novatoriškas įvairios tipologijos pastatų idėjas kiekvienoje kursinio projekto kategorijoje.

Skaityti...