Dėl griežtėjančių energinių reikalavimų ir siekio taupyti energijos išteklius vis daugiau dėmesio skiriama ne tik pastatų architektūrinei raiškai, bet ir šiluminei varžai. Užsakovai pageidauja, kad aliuminio langų ir fasadų sistemos įgyvendintų drąsiausius architektų sumanymus, pasiektų aukštą energinio naudingumo klasę ir būtų nebrangios.

Bendrovės „Reynaers Vilnius“ vadovas Linas Kėvelaitis dažnai išgirsta užsakovų norą gauti patį geriausią produktą už mažiausią įmanomą kainą. Statybų proceso dalyviams tai tampa tikru galvos skausmu. Ir vis dėlto, jų norus įmanoma įgyvendinti.

Daugiau nei penkis dešimtmečius veikianti viena didžiausių Europoje aliuminio langų, durų ir stiklo bei aliuminio fasadų gamintoja „Reynaers“ neseniai rinkai pasiūlė tris naujas sistemas: „MasterLine 8“, „SL38“ ir „Hi Finity“. Šios sistemos nevaržo architektų kūrybiškumo ir leidžia už prieinamą kainą suderinti eleganciją bei komfortą.

„MasterLine 8“ – laimi visi

„Reynaers MasterLine 8“ yra unikali langų sistema, kurioje dera beribės dizaino galimybės su geriausiomis savo klasėje termoizoliacinėmis savybėmis. Ši sistema žymiai mažina šildymo išlaidas, yra pigesnė, palyginti su rinkoje esančiomis analogiškomis sistemomis. Tai ypač svarbu, nes paprastai užsakovai ieško geriausių langų už mažiausią kainą.

Anot L. Kėvelaičio, „MasterLine 8“ sistema yra pralenkusi laiką. Joje įdiegti patobulinti sprendimai. Pasirinkus šią sistemą, laimi visi – architektai, statytojai, vartotojai ir netgi langų gamintojai. Sistema „MasterLine 8“ yra ypatinga dėl penkių svarbiausių ypatybių.

1. Žemesnė nei rinkoje esančių analogiškų produktų kaina. „Reynaers MasterLine 8“ sistemoje yra iki 30 proc. mažiau sudėtinių medžiagų, todėl gaminant langus lieka mažiau medžiagų likučių, mažiau medžiagų sandėliuojama, transportuojama ir pakuojama. Dėl unikalių sprendimų gaminant langus reikia mažiau operacijų. Taip ne tik optimizuojama pati gamyba, taupomos sąnaudos, bet ir sutrumpėja gamybos laikas bei klaidų tikimybė. Visos šios priežastys lemia žemesnę galutinę lango kainą.

2. „Reynaers MasterLine 8“ gerokai sumažina šildymo išlaidas ir yra naudojama pasyviuose namuose. Ši sistema gaminama iš ypač kokybiškų ir brangių medžiagų, todėl tenkina ar net lenkia A+ langų standarto reikalavimus.

3. „Reynaers MasterLine 8“ tinka įvairiems architektūros stiliams. Galima išsirinkti patinkančio stiliaus rėmus: „Functional“, „Deco“ ar „Renaissance“. Tai labai svarbu, kai tenka įgyvendinti originaliausius architektų sumanymus arba reikia, kad langai derėtų prie tam tikro architektūros stiliaus.

4. Didesni langai, bet siauresni profiliai. Tai išskirtinė „Reynaers MasterLine 8“ ypatybė. Dėl siauresnių profilių daugiau vietos lieka stiklui, pagerėja patalpų apšvietimas, atsiranda galimybė taikyti įvairesnius architektūros sprendimus.

5. Trys galimi izoliavimo lygiai: „Standard“, HI ir HI+. Tai leidžia tą pačią langų sistemą pritaikyti prie skirtingų reikalavimų. Architektams, langų gamintojams ir užsakovams patiks ir tai, kad tokius langus kur kas paprasčiau integruoti į fasadų sistemas.

Sistemos „MasterLine 8“ pranašumus galite pažiūrėti vaizdo įrašų platformoje „YouTube“, paieškos langelyje įveskite: „MasterLine 8“.

Sistema „SL38“ – komforto ir grožio dermė

Šios naujos sistemos pagrindinis pranašumas yra dizainas. Tai langų sistema, tad ją reikia derinti su kitais pastato akcentais. Sistema „SL38“ leidžia atkartoti įvairių ankstesnių laikotarpių stilių, kai langų formos buvo kitokios. Tikrai verta įvesti į „YouTube“ paieškos langelį „Reynaers SL38“, kad pajustumėte praeities skonį, perkeltą į dabartį, ir pamatytumėte visas šios sistemos pritaikymo galimybes.

Pagrindiniai „SL38“ („Slim Line 38“) bruožai:

- puikios šiluminės savybės ir sandarumas;

- Siauri profiliai, ką nurodo ir pilnas angliškas sistemos pavadinimas „Slim Line 38“ (pabandykite įsivaizduoti lango staktą, kurios plotis tik 33 mm, o varčios profilio matomas plotis vos 21,5 mm);

- komfortas, elegancija ir išskirtinis dizainas (klasikinis „Classic“, „Ferro“ ir „Cubic“ dizaino stiliai);

- tobulas mikroklimatas patalpose.

„Hi Finity“ – begalinis vaizdas

Nepaprastas jausmas užplūsta geriant kavą atvirame ore, bet neišėjus iš savo namų. Manote, kad tai bus įmanoma tik ateityje, kai langus pakeis tankių dažnių bangų sklaidos energijos laukas, apsaugantis nuo kritulių? Slankioji sistema „Reynaers Hi Finity“ jau dabar mums suteikia panašią galimybę.

Angokraščiuose paslėpti slankiojančių durų rėmai (grindyse, lubose, šonuose) leidžia mėgautis aplinkos vaizdais, kurių netrikdo langų rėmai. Matomas lieka tik vienintelis vertikalus, siauras, vos 35 mm pločio statramstis ties varčių susikirtimu. Itin dideli stiklo paketo matmenys (standartiniai sprendiniai leidžia montuoti stiklus iki 300 kg svorio, naudojant rankinį atidarymą, ir iki 750 kg svorio, naudojant automatinį atidarymą!) atveria didžiules erdves ir paverčia jas namo dalimi. O galimybė atverti pastato kampą nepaliekant jokio statramsčio, padvigubina erdvės ir galimybių suvokimą.

„Reynaers Hi Finity“ yra daugiau nei langas ar durys. Tai gyvenimo skonis, širdies ramybė jūsų namuose. Sakoma – geriau kartą išbandyti, nei dešimt išgirsti. Tad „YouTube“ įveskite „Reynaers Hi Finity“ ir pažiūrėkite porą trumpų vaizdo įrašų (vienas jų nestandartinis su 6 m‘ aukščio durimis) Jus užplūs malonūs jausmai, suteiksiantys erdvės fantazijai.

Požiūris į šiuolaikinius namus keičiasi kartu su galimybėmis. Džiugu, kad novatoriški Lietuvos architektai jau atranda šią pojūčius išlaisvinančią naujovę. Mes neabejojame, jog užsakovai, investuojantys į gyvenimo kokybę, pasikliaus architektų rekomendacijomis. 

Dėl tokių akimirkų tikrai verta gyventi!

UAB „Reynaers Vilnius“

Kęstučio g. 47/ 4, LT-08124 Vilnius

Tel. +370 5 249 7755

Mob. +370 686 64 545

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

www.reynaers.com