Pravėrusi duris naujoji TOPCOLOR dažų parduotuvė Kaune akį traukia ne tik erdviomis patalpomis, modernia prekybos sale, spalvingu fasadu, kuris pasitinka visus atvykėlius komfortiškoje mašinų aikštelėje, bet ir naujovėmis skirtomis kiekvienam apsilankiusiam.

Pirmieji Lietuvoje

Technologijų amžius, akivaizdu, verčia taikytis prie pasikeitusio gyvenimo ritmo. Vienoje vietoje nesustoja ir „Topcolor“ dažų kompanija, kurios prioritetai – inovacijos, kokybė ir ekologija. Šios trys vertybės yra puoselėjamos nuo pat įmonės įkūrimo pradžios 2003 metais. Tik nuolatinis šių vertybių laikymasis garantuoja kompanijos sėkmę. Įmonė pirmauja Baltijos regione kaip inovatyvus, efektyvus, kokybiškų dažų, grunto, tinko gamintojas, savo vartotojus pasiekiantis Topcolor, Ekocolor ir Protex prekės ženklais. „Atidarydami naują parduotuvę Kaune, strategiškai patogioje, judrioje Taikos pr.gatvėje, jaučiamės, kad dar labiau priartėjame prie savo vartotojų. Lankytojų čia laukia nauja paslauga – testų kambarys“, – pabrėžė parduotuvės vadovas S. Dabkevičius. Tai ko gero pirmasis dažų salonas Lietuvoje, kuriame yra galimybė testuoti dažus testavimo patalpoje parduotuvėje, vietoje įsivertinti spalvą, tekstūrą tiek profesionaliam dažytojui, tiek galutiniam vartotojui. Klientai savo akimis galės išbandyti pasirinktų dažų spalvą, pažvelgti, kaip ji atrodo dienos šviesoje ar esant lediniam apšvietimui, taip pat jie sulauks išskirtinio konsultantų dėmesio, kurie patars įvairiais klausimais nuo dažų parinkimo sienoms, luboms fasadui, iki tinko, grunto, padės išsirinkti tinkamiausią produkciją. Mūsų tikslas – turėti profesionalią dažų parduotuvę, skirtą tiek mėgėjams, tiek specialistams.“

Įmonės produkcija ir pasaulinio garso ženklai

Kauno salone modernioje didelėje salėje demonstruojamos spalvų paletės atitinka visų parduodamų dažų spalvas. Parduotuvės vadovas S. Dapkevičius sako, kad jų dažų asortimentas ne tik didelis ir įvairus – nenuvils tiek išrankaus vartotojo, tiek kuklesnių pajamų klientų. Be pačių gamintos įmonės produkcijos, kuri parduodama tiek Baltijos regione ir tiek ES šalyse, tiek už Europos Sąjungos ribų, naujam dažų centre bus galima įsigyti ir kitus pasaulinio garso prekinius ženklus. Dažytojai įvertins struktūrines dangas, visus dažymo sprendimus medienai, antikorozijai. Pavyzdžiui, NOXYDE produktas, objektą apsaugos dešimt metų. Juo nudažytas aukščiausias statinys šalyje – Vilniaus TV bokštas arba beorės dažymo mašinos GRACO.

Labai ypatingi įmonės partneriai „Farrow & Ball“. Jų produkcija bet kokiam interjerui suteiks stilių, o dažų pigmento turtingumas pagyvins erdvę. Tai sparčiai džiūstantys, dailiai susiliejantys, laikui atsparūs ir jo įvertinti dažai. Didelis privalumas - prie jų priderinti ir „Farrow & Ball“ tapetai. Ekologiški, vandens pagrindo dažymui skirti gaminiai tiks bet kokiai erdvei: nuo vaikų kambario iki viešbučio. Ekologiškų sprendimų įgyvendinimo siekiama nuo pat įkūrimo pradžios. Būtent dėl to kompanija specializuojasi tik su vandens pagrindo produktais, kurie yra kelis kartus draugiškesni gamtai ir žmogaus sveikatai. Kauno dažų salone dizaineriai, architektai nepraeis pro šalį nepastebėję italų sienų dekorų VALPAINT. Pastarieji inovatyvūs, vandens pagrindo, su specialiais (sendintu, krokodilo odos, aukso ir kt.) efektais, sukurti ekspertų chemikų pagal naujausias technologijas moderniose laboratorijose.

Naujas dažų salonas Kaune neapsiriboja vien prekyba dažais, joje parduodami dažymo darbo įrankiai, prie dažų pritaikyti tapetai. Tad centras laukia tiek privačių klientų, tiek įmonių, tiek mėgėjų, tiek specialistų. Užsukite, juk aplinkui esančios spalvos labai svarbios mūsų gyvenime. 

Taikos pr. 34A, Kaunas I Mob: +370 601 55522V I Mob: +370 611 12400 www.topcolor.lt