„Yawal“ – aukštos kokybės aliuminio profilio sistemos.

„Yawal“ – aukštos kokybės aliuminio profilio sistemos. Pagamintos vienos pagrindinių Lenkijoje architektūrinių sistemų iš aliuminio profilių tiekėjų AB „Yawal S.A.“, jos išsiskiria aukščiausia kokybe ir novatoriška technologija, didina energijos vartojimo efektyvumą, mažina priežiūros išlaidas ir trumpina montavimo laiką.

Gerai įvertinti kokybiški sistemų sprendimai

Tai, kas kuriama ir statoma šiandien, formuoja būsimą ateities viziją. Todėl dabar aktualu, kokius architektūros ir technologijų pavyzdžius paliksime. Originalumas ir įvairovė – štai kokia modernios architektūros dabartis. Tai pasiekiama ir naudojant įvairias medžiagas, pasitelkiant architektų kūrybingumą. Įspūdingų rezultatų nebūtų be tinkamos technologijos. Per ketvirtį savo gyvavimo amžiaus 25 metus skaičiuojanti įmonė AB „Yawal S.A.“, bendradarbiaudama su architektais ir rangovais, rado unikalius konstrukcinius sprendimus, suprojektavo sistemas, dėl kurių pastatai tampa tobulais ir savitais. Tokį rezultatą pavyko pasiekti unikaliomis sistemų savybėmis.

„Yawal S.A.“ siūlo sistemas:

- fasadines,

- priešgaisrines,

- pakeliamų ir nustumiamų bei nustumiamų durų,

- fotovoltines,

- atsparias įsilaužimui,

- langų ir durų be šilumos izoliacijos,

- langų ir durų su šilumos izoliacija.

Patirtis ir novatoriškumas

Įgyta patirtis klasifikuoja įmonę architektūrinių aliuminio sistemų tiekėjų priešakyje. Bendrovės sistemos patenka į rinkas visoje Europoje. Šiuo metu „Yawal S.A.“ partnerių ir klientų grupei priklauso keli šimtai šalies ir užsienio subjektų.

Centrinė būstinė su gamybos salėmis įsikūrusi Herbų vietovėje netoli Čenstakavos.

Čia gaminių kokybę garantuoja įmonėje dirbanti aukštos klasės profesionalų komanda ir modernus „Yawal“ grupės mašinų parkas: trys ekstruzijos linijos aliuminio profilių gamybai, viena didžiausių Europoje anodavimo gamyklų, robotizuota sandėliavimo saugykla, visiškai automatizuota vertikali miltelinė dažykla bei kelios įprastos dažyklos.

Kokybė ir ekologija

Šiuolaikinė architektūra turi tarnauti ir ateities kartoms, todėl vienas pagrindinių „Yawal S.A.“ tikslų – darnaus vystymosi idėjos realizavimas. Bendrovė siekia pagerinti savo sistemų kokybę be neigiamo poveikio aplinkai. Tikslui siekti naudojamas aliuminis, kuris yra 100 % perdirbama ir kontroliuojama medžiaga atskirose gamybos ir platinimo stadijose. Dėl saugios purškimo instaliacijos „Yawal S.A.“ chemiškai aliuminiui apdoroti naudoja preparatus be chloro. Kaip dalis aplinkosaugos veiklos, įdiegta kokybės vadybos sistema, atitinkanti ISO 9001: 2008 ir aplinkos apsaugos vadybos sistemos IS014001: 2004 standartus. Siekdama pagerinti bendradarbiavimą su rangovais, taupydama laiką ir pinigus, saugodama aplinką, „Yawal S.A.“ pristatė „žaliuosius“ dokumentus (sąskaitas faktūras, katalogus ir kitus), perduodamus elektroniniu būdu.

25 metus veiklą vykdanti įmonė AB „Yawal S.A.“ spėjo sukurti patikimo tiekėjo ir partnerio įvaizdį.

Kuriame aukštos kokybė aliuminio sistemas architektūrai

Šiuolaikinės architektūros reikalavimai nuolat kelia kartelę aliuminio sistemų gamintojams, mūsų specialistai kuria modernias technologijas, todėl mes lenkiame lūkesčius.

Ekspertas fotovoltinių sistemų srityje

Mūsų fotovoltinės sistemos ne tik taupo energiją, bet tuo pačiu metu ją įsigyja, priartindamos pastatą prie energinio savarankiškumo.

Aukščiausia šilumos izoliacija – novatoriška langų sistema TM 102H1

Siekdama patenkinti augančius reikalavimus šilumos izoliacijos srityje, „Yawal“ sukūrė sistemą TM 102H1, skirtą pasyviajai ir energiją taupančiai statybai, kuri jau dabar atitinka griežtus šilumos 2021 m. reikalavimus. 

Vadovas Baltijos šalims Aleksandras Šutovas

Tel. +370 610 14 478 I el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

www.yawal.com.lt

 

Pagrindinė buveinė, Yawal Spółka Akcyjna I ul. Lubliniecka 36

42-284 Herby, Polska I EURO NIP: PL 573-010-60-96

REGON 150260970 I Nr KRS 0000049053 I Tel. +48 34 352 88 00

Faks. +48 34 357 41 42 I El. p.  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. I www.yawal.com