Ketinantiesiems statyti naują pastatą dažnai kyla klausimas, kaip energijos taupymas susijęs su energiškai efektyvaus (ar net pasyvaus) namo įrengimo sąnaudomis. Tačiau Lietuvoje teikiama pernelyg mažai informacijos apie energiškai efektyvius pastatus ir jų statybos kainas.

Skaityti...

Malonų patalpų mikroklimatą sukuriantys mediniai langai vėl tampa populiarūs kaip natūralumo ir prestižo simbolis. Tai patvirtina ir jau 21 metus kokybiškus medinius langus, duris, lovas bei medinius sodo namelius gaminančios UAB „P. Varkojis ir Ko“ specialistai. 

Skaityti...

Naujas gyvenamųjų namų kvartalas „Upės rezidencija“ įsikūrė dešiniajame Neries upės krante, viename mėgstamiausių vilniečių mikrorajonų – Žirmūnuose. Jo patrauklumas – tai skandinaviškas stilius ir kokybė, neaukšta statyba, komfortišką gyvenimo būdą užtikrinantys modernūs sprendimai, gamtos apsuptis ir šalia esantis miesto centras.

Skaityti...

Pasibaigus mokslo metams, abiturientai ims minti aukštųjų ir profesinių mokyklų slenksčius. Klausimas, koks išsilavinimas yra perspektyvus, kokios specialybės bus reikalingos ateityje, labai svarbus, tačiau atsakymas sunkiai surandamas, nes prognozės gali nepasitvirtinti. Vis dėlto, žinant dabartines tendencijas, orientuotas pirmiausia į žmogiškąsias savybes: imlumą, darbštumą ir motyvuotumą, bent jau mus dominančioje statybų rinkoje galima priimti lūkesčius atitinkantį sprendimą.

Skaityti...

Statybų verslo sektoriuje pastebimas vis didesnis šurmulys ir įmonių plėtra. Nuo 2009-ųjų beveik dvigubai išaugus per metus atliekamų statybos darbų apimtims, jaučiamas kvalifikuotų specialistų poreikis įvairiose statybų srityse. 

Skaityti...

Apie naujausias baseinų įrengimo technologijas, energiją taupančius sprendimus ir dažniausias klaidas įrengiant visuomeninius baseinus kalbamės su baseinų verslo pradininku Lietuvoje Mariumi Ptašeku. 

Skaityti...

Ekologiški baseinai leidžia ne tik mėgautis išskirtinio grožio gamta, juose galima ir plaukioti. Tai tarsi dekoratyviniai tvenkiniai su inte­gruotais plaukimo baseinais. Ši naujovė itin mėgstama visame pasaulyje, nes tai ne tik dekoratyvinis, bet ir natūralus vandens telkinys – išskirtinio dizaino ir žaviai unikalus. Įvairiaspal­vės žuvys suteikia dar daugiau gyvybės aplinkai. Akmenų dekoracijos, tinkamai parinkta augalija leidžia gėrėtis baseinu ir vasarą, ir žiemą.

Skaityti...

Spaudoje skelbiamose apžvalgose ir reklaminiuose skelbimuose nuolat atkreipiamas dėmesys į „perversmą sukeliančius“ baseino vandens dezinfekavimo būdus ar dezinfekuojamąsias priemones. Susidaro įspūdis, kad jau pavyko rasti problemos sprendimo būdą. 

Skaityti...

UAB „Schomburg Baltic“ vadovas Gytis Jonas Vitkus pasakoja apie dažniausias klaidas įrengiant visuomeninius baseinus, taip pat pristato naujausias technologijas, produktus ir sistemas.

Skaityti...