Vilniaus universiteto Botanikos sode Kairėnuose po trejus metus trukusios renovacijos atidarytas savitas konstrukcijų ir sprendimų įvairove žaliasis pastatas. Dėl apželdinto fasado objektas tobulai įsilieja į erdvių kraštovaizdį. Atnaujintame administraciniame ir laboratoriniame pastate bus vykdomi moksliniai tyrimai, taip pat jis atviras ir smalsuoliams lankytojams – stogą dekoruoja apžvalgos aikštelė su žaliuojančia oaze. Išskirtinis kūrinys, be abejonės, taps papildomu traukos objektu.

Skaityti...

Pasaulio miestai pilnėja: 2016 m. miestuose gyveno daugiau kaip pusė žmonijos, kai prieš šimtmetį – vos kas septintas žmogus.

Prognozuojama, kad iki 2050 m. į miestus susikraustys 70 % pasaulio populiacijos. Urbanistai ir statytojai jau dabar suka galvas, kaip paversti miestus ne tik talpesniais, bet ir kuo draugiškesniais žmogui ir aplinkai.

Skaityti...

Įrengiant įvairios paskirties patalpas, labai svarbu pasirūpinti kokybiškomis hidroizoliacinėmis medžiagomis, padedančiomis apsaugoti pastatą nuo deformacijų dėl drėgmės ir mūsų klimatui būdingų temperatūrų svyravimų bei pelėsio. UAB „Mosas“ siūlo naujos kartos hidroizoliacijos gaminį „Swelltite“, kuris jau naudojamas įgyvendinant tiek privačius, tiek verslo projektus.

Skaityti...

„Tokių liftų Lietuvoje dar nebuvo!“ – neabejoja UAB „Paradis liftai“ direktorius Laurynas Pečiukaitis, kurio įmonei buvo patikėta verslo centre „Park Town“ įrengti liftus.

Verslo centrui buvo parinkti Vokietijos įmonės „ThyssenKrupp“ liftai. Tai – vieninteliai Lietuvos rinkoje esantys liftai, kurių visos detalės gaminamos tik Vokietijoje.

Skaityti...

Vilniuje vienas po kito kyla nauji verslo centrai ir net atsiranda ištisi verslo rajonai. Vienas tokių sostinės veidą keičiančių verslo rajonų formuojasi aplink Konstitucijos prospektą, kur jau stovi ne vienas įspūdingas biurų pastatas. Čia kyla ir verslo kompleksas „Park Town“. Iš kitų jis išsiskirs ne tik architektūrine raiška, ypatinga aplinka, bet ir viduje bei išorėje pritaikytais sprendiniais. Į projektą „Park Town“ investuojanti nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „MG Valda“ išsikėlė ambicingą tikslą – pastatyti pirmąjį Lietuvoje verslo centrą, kuriam būtų suteiktas aukščiausio lygio BREEAM sertifikatas „New Construction Excellent“.

Skaityti...