Lengva pastebėti, kad vis daugiau naujai atidaromų ir renovuojamų koncertų salių nemažą dėmesį skiria akustiniams sprendimams.

Mano žiniomis, didžiausią įtaką akustinių medžiagų paieškai ir išskirtiniams sprendimams turi noras išgryninti garsą. Tai ypač svarbu koncertų salėse, įrašų studijose, bažnyčiose, viešbučiuose, mokyklose. Besiūlė akustinė sistema „Sonaspray“ suteikia visišką laisvę derinant optinį vaizdą ir patalpų akustinį sprendimą. Dėl skirtingų paviršių struktūrų – nuo visiškai lygių iki lengvai struktūrinių (grublėtų) – naudojant šią purškiamąją medžiagą išpildomi visi, net ir menkiausi estetikos ir patalpų akustikos sprendimai. „Sonaspray“ išsiskiria ne tik puikiomis garsą išgryninančiomis savybėmis, bet ir ypač lygiu antistatiniu, netraukiančiu dulkių paviršiumi. Tai aukščiausios klasės akustinis gaminys. Jis sumažina reverberacijos trukmę, triukšmo atsiradimą. Taip žymiai pagerėja akustika ir prisidedama prie žmogaus psichologinės, fizinės gerovės.

Kaip vieną didžiausių besiūlės akustinės sistemos „Sonaspray“ pranašumų galima įvardyti galimybę pritaikyti ją bet kokiam paviršiui ar architektūrinei formai, pavyzdžiui: arkai, kupolui. Antras pranašumas – ne tik standartinių juodos, rudos, pilkos, baltos spalvų paletė. Ji nekukliai įvairi. O faktai, kad „Sonaspray“ purškiama tiesiai ant esamo paviršiaus (betono, gipso, kartono, medžio, metalo) ir jai nereikia jokio specialaus paruošimo, suteikia dar didesnį pranašumą rinkoje. Ši produkto ypatybė aktuali rekonstrukcijos metu, kai nesinori didelių investicijų.

Celiuliozės pagrindo, aplinkai draugiška sistemos medžiaga ir jos akustinės savybės sertifikuotos JAV Nacionalinio standartų ir technologijų instituto akredituotoje laboratorijoje ir Europos institutuose. Jai taip pat būdingos puikios priešgaisrinės savybės ir didelis patvarumas. 

 

Tel.nr.: +370 670 00 029

www.asona.lt