Lenktos, ovalios, nestandartinių formų gipso kartono sienos ir lubos UAB „Statvilsta“ praktikoje – nebe naujiena. Sukauptą patirtį įmonė itin sėkmingai panaudojo įrengdama naująsias komplekso „Delta“ patalpas: registratūrą, restoraną ir kavinę.

 Ilgametes statybos tradicijas puoselėjanti UAB „Statvilsta“ rinkoje gyvuoja nuo 2000 metų. Per daugiau nei dešimtmetį kurtas įmonės branduolys sėkmingai įgyvendino komercinių biurų, daugiabučių gyvenamųjų ir individualių kvartalinių namų statybos projektus. Ne veltui komplekso „Delta“ reprezentacinėms erdvėms, kurių precizikai ir kokybei užsakovas UAB „Mitnija“ kėlė didžiulius reikalavimus, įrengti buvo pakviesta „Statvilsta“ komanda. Ji sumontavo gipso kartono lubas ir sienas, įrengė akustines gipskartonio lubas „RIGITONE 8-15-20“, paskui tas lubas ir sienas glaistė bei dažė.

„Paveldėjome patalpas, kurių lubos ir sienos buvo suktų, lenktų formų, tad jas turėjome itin kruopščiai suformuoti“, –
pasakoja įmonės gamybinio skyriaus vadovas Arminas Meškutavičius.

Užsakovas pageidavo, kad būtų naudojama gamintojo „Knauf“ produkcija (sistema ir medžiagos), motyvuodamas tuo, kad ji užtikrina puikų stiprumą, ugniaatsparumą, labai gerą garso izoliaciją ir aukštą paviršiaus kokybę.

Kadangi patalpų lubos buvo lenktų, suapvalintų formų, vienoje erdvėje netgi imituojančios Paukščių taką, o sienos taip pat praktiškai visos suapvalintų linijų, teko pasitelkti visą išmoningumą ir meistriškumą. „Statvilsta“ meistrai ovalui išgauti naudojo dviejų rūšių specialų gipso kartoną, leidusį pasiekti reikiamą formatą, taikant specialias technologijas, – pasakoja „Statvilsta“ atstovas.

Rangovas UAB „Mitnija“ gipso montavimo darbus, skirtus įmonei „Statvilsta“, įvardijo kaip sudėtingiausius. A. Meškutavičius sako, kad tai skatina dar labiau siekti profesionalumo aukštumų, nes jie yra užsibrėžę teikti tik geriausiai įvertinamas statybos paslaugas, kurti skaidriausius, kokybiškiausius ir efektyviausius statybinius sprendimus, netgi viršijančius visus kliento lūkesčius. Įmonė, užtikrindamasėkmingąplėtrą ir gerindama savo potencialą, siekia tapti viena patikimiausių, moderniausių iri patraukliausių statybos įmonių.