Nors Vilniuje, Vikingų gatvėje, prekybos slėnio „Nørdika“ statybos darbai, kuriuos vykdo AB „YIT Kausta“ dar tęsiami, rugsėjį jau atidaryta 18 000 iš planuojamų 40 000 m2 „Nørdikos“ ploto. Prekybos slėnyje veikia vietinių ir tarptautinių tinklų parduotuvės, paslaugų centrai, kur apsilankę pirkėjai gali atsipūsti čia įrengtuose restoranuose ir kavinėse.

Skaityti...

Duris atvėrė Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro „Aqua“ keturių aukštų viešbučio korpusas, kuriame įrengta 40 kambarių, SPA centras ir žiemos sodas. Pasak pastato generalinio rangovo UAB „Naresta“ direktoriaus Arūno Šlenio, įspūdingam viešbučio interjerui parinkta Balio tematika, o dauguma apdailos medžiagų, detalių ir baldų atgabenta tiesiai iš šios egzotiškos salos.

Skaityti...

Klaipėdos centrinė aikštė nusimetė tvoras ir už miesto simbolio Taravos Anikės stovintis Dramos teatras, tarsi feniksas atgimęs iš pelenų, vėl kviečia į savo glėbį. Uostamiesčio teatro gerbėjai pagaliau sulaukė, kada po rekonstrukcijos duris atvers atsinaujinęs, modernus, vienintelis šalyje tokią technologinę įrangą ir žiūrovų salę turintis pastatas, pritaikytas turizmo reikmėms.

Skaityti...

Naujas modernias koncertų sales Lietuvoje galima suskaičiuoti pirštais, tad Palangos koncertų salė, jau baltuojanti nugriautos senosios Vasaros estrados vietoje, yra įvykis visai Lietuvai. Jau nekalbant apie tai, kad populiariausias šalies kurortas seniai alksta universalios visuomenės susibūrimams bei pramogoms skirtos erdvės.

Skaityti...