Didžiausias dėmesys sporto pastatams Lietuvoje buvo skiriamas artėjant 2011 m. Europos krepšinio čempionatui. Ne vienas miestas pasipuošė būtent šia proga iškilusia modernia arena. Nemažai ambicingų projektų yra statoma, projektuojama ir planuojama juo šiuo metu. Žurnalas „Structum“ apžvelgia naująjį Sportininkų rengimo centrą Druskininkuose, planuojamą rekonstruoti S. Dariaus ir S. Girėno sporto kompleksą, stebi, apie kokias sporto objektų idėjas Ukmergėje ir Akmenėje svajoja „Išmaniojo miesto III“ projekto dalyviai.

Skaityti...

Viena svarbiausių užduočių projektuotojams, rangovams ir užsakovams įrengiant sporto objektus, mokyklų sales ar aikštynus yra tinkamas dangos parinkimas. Modernios šiuolaikinės medžiagos ir technologijos suteikia galimybę ne tik naudoti daugiafunkces dangas, bet suteikia ir papildomą apsaugą nuo galimų susižeidimų. Tokie tvirti ir ilgalaikiai paviršiai gali būti naudojami tiek vietose, kur vyksta sporto varžybos, tiek konferencijų, susirinkimų ir kitų renginių patalpose.

Skaityti...

Pasaulinė grindų dangų gamybos lyderė „Tarkett“ atnaujino aukščiausios kokybės homogeninę „iQ“ kolekciją. Nauja gamybos technologija siūlo atsparų, laikui visiškai nepaklūstantį paviršių.

Skaityti...

Nuo šių metų keitėsi Lietuvos Statybos įstatymas: įvesti trumpesni terminai ir mažesnė biurokratinė našta palengvins vystytojų darbą, tačiau kai kurios neigiamos nuostatos gali ne tik sumažinti įmonių apyvartines lėšas, bet ir išauginti statybos darbų kainą.

Skaityti...

Pasirinkimai, kurie gali būti ribojami nebent fantazijos, jokiu būdu nėra perteklius. Tai laisvė ir inovacijos, brėžiančios rytojaus dizaino perspektyvas. Pasauliui pristačius pirmąjį aukšto slėgio laminatą (angl. high pressure laminate, HPL), tapo aišku, kad pramoninio dizaino galimybės pasieks neregėtas aukštumas.

Skaityti...