MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Emocinė investicija į darbo vietą ­– neišvengiama. Erdvė, kurioje dirbame, suteikia mums platformą savirealizacijai ir tobulėjimui, kad galėtume siekti pripažinimo bei augtume kaip asmenybės. Tačiau tai būtų neįmanoma be tikslingų, modernių sprendimų. „Mūsų darbo vietos inovatyvumas yra esminis novatoriškų sprendimų faktorius, lemiantis tai, kaip sugebėsime susidoroti su ateities iššūkiais“, – kartą pasakė verslininkė Cathy Engelbert. Efektyvi darbo aplinka tampa kokybiškų rezultatų provokacija, kuriančia sinchronišką progresą tiek darbuotojų, tiek įmonės atžvilgiu.

Augant darbdavių sąmoningumui, atsirado naujas tikslas – užtikrinti darbuotojų našumą integruojant naujausias technologijas ir sukuriant efektyvią aplinką, skatinančią produktyvumą. Kaip darbo vietą paversti tokia, kuri padėtų, o ne trukdytų dirbti, pritrauktų vis aukštesnius poreikius darbdaviams keliančius darbuotojus likti ilgam ir didinti įmonės našumą? Siekiant garantuoti maksimaliai funkcionalų darbo erdvių panaudojimą, svarbu sukurti dizainą, neapsiribojantį stereotipais, tačiau tenkinantį darbdavių ir darbuotojų poreikius, įtraukiantį naujausius, efektyviausius sprendimus.

Todėl žurnalas „Structum“, motyvuodamas ieškoti sprendimų kuriant idealią darbo aplinką bei siekdamas palaikyti bendravimą tarp įvairių architektūros, inžinerijos, statybų pramonės sektoriaus sričių, pristato įmonių siūlomus produktus ir architektų bei dizainerių kūrybiškumą jungiantį konkursą „Misija – biuras. Rytdiena šiandien“.